Drutex Ambasadorem

DRUTEX S.A. został doceniony w tegorocznej edycji konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki” organizowanego przez Business Centre Club i Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Firma otrzymała wyróżnienie w kategorii eksporter, w której honoruje się przedsiębiorstwa propagujące polską gospodarkę, przede wszystkim przez eksport wyrobów lub usług.


Max Radke

Celem samego konkursu jest promocja polskich przedsiębiorstw osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych w oparciu o wysokie standardy ekonomiczno – finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych oraz zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski i polskiej gospodarki za granicą.

– Obecnie eksport w firmie kształtuje się  na poziomie już ponad 50%, a sieć dystrybucji wciąż powiększa się o kolejne rynki zagraniczne. Wciąż powiększamy grono lojalnych klientów, a to cieszy nas najbardziej. To przecież zadowoleni klienci budują potęgę firmy, a miliony ludzi, którzy już nam zaufali nie mogą się mylić. To nasza najlepsza wizytówka. Nasi najbardziej wiarygodni ambasadorzy, tak w kraju jak i na całym świecie – powiedział Leszek Gierszewski, prezes Drutex S.A.

23
06/2012

„Czuję się jak zbity pies... nagle wszystko traci sens. Miesiące przygotowań, cała nadzieja, tysiące kilometrów, te wszystkie wyrzeczenia - wszystko bierze w łeb przez małą dziurkę w przewodzie od wspomagania.