Ślubny akcent


prestiz

Ślub to wydarzenie wyjątkowe w życiu każdego człowieka. Co zrobić by ten dzień okazał się niezapomniany? Odpowiedzi poszukaliśmy na imprezie „Ślubny akcent i styl” zorganizowanej przez firmę Party Premium.

Modna, gdańska kwiaciarnia „Kwiaty, Akcent i Styl” zmieniła się na jeden dzień w salon ślubny, do którego zaproszono gości planujących i organizujących swój ślub i wesele. Specjalistki Party Premium zdradzały niebanalne pomysły na tę wyjątkową uroczystość. W niebanalności tkwi bowiem sekret niezapomnianej uroczystości i to począwszy od zaproszeń na ślub, przez kwietny bukiet, auto do ślubu, po lokalizację wesela i atrakcje podczas weselnej zabawy.

Nic tak jednak nie potrafi zepsuć wesela, jak zła fryzura, rozmazujący się makijaż, czy niedopasowana suknia ślubna. Dlatego też przyszłe panny młode chętnie poddawały się metamorfozie dokonywanej przez znakomite wizażystki, Sylwię Świerczyńską i Magdalenę Purchlę. Goście zapoznali się też z pięknymi sukniami ślubnymi prezentowanymi przez Salon Langoria.