Wieczór De Luxe

Beauty&Fashion

Pokaz mody utalentowanej trójmiejskiej projektantki oraz wykład doktor nauk medycznych o najnowszych trendach w dziedzinie beauty - te dwie z pozoru skrajne dziedziny stworzyły idealną symbiozę podczas kolejnego Wieczoru de Luxe organizowanego przez firmę MS Group, wydawcę magazynu Prestiż. Jednak tego wieczoru wszystkie reflektory błysnęły w kierunku Lustra, inspirującego kwartalnika z pogranicza psychologii, mody, zdrowia i urody.

Wieczór de Luxe to towarzyskie, kameralne spotkanie, które skupia nowoczesnych i aktywnych ludzi. Tym razem, w przepięknych i stylowych wnętrzach hotelu My Story w Gdyni, pojawili się miłośnicy mody, piękna oraz zdrowego stylu życia. Organizatorem wydarzenia była MS Group, agencja medialna z Trójmiasta, którą tworzy grupa kreatywnych ludzi z dużym doświadczeniem.

- Naszym głównym tytułem jest Prestiż Magazyn Trójmiejski, który wydajemy już od 13 lat. Czasopismo, które na trwałe wpisało się w krajobraz Trójmiasta. Poświęcone temu wszystkiemu, co dzieje się w Trójmieście, jest wartościowe, godne naśladowania, intrygujące i ciekawe. Jednak, w szeregach Prestiżu stoją także inne tematyczne wydania, a wśród nich m.in. Lustro, magazyn dedykowany zdrowiu, modzie i urodzie, i to właśnie on był gwiazdą tego wieczoru - mówi Michał Stankiewicz, wydawca.

Całość wydarzenia podzielona była na dwie części: beauty oraz fashion. Pierwsza część należała do charyzmatycznej dr hab. n. med. Magdaleny Górskiej-Ponikowskiej prof. GUMed, a jednocześnie Kierownik Katedry i Zakładu Chemii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i twórczyni marki kosmetycznej Skin Science. To był wykład naszpikowany niesamowitą wiedzą popartą badaniami i doświadczeniem.

Rozmawiając o pięknej i zdrowej skórze nie można było zapomnieć o najstarszym i uniwersalnym języku świata - uśmiechu. Zdrowy i piękny uśmiech sprawia, że jesteśmy postrzegani jako pewni siebie i atrakcyjni, a z drugiej strony kiedy się uśmiechamy uruchamia się lawina dobrych emocji. O tym jak uzyskać hollywoodzki uśmiech opowiedział kolejny gość wieczoru Marcin Więckiewicz, założyciel Baltic Ortho Clinic z Gdyni Orłowa oraz Kliniki Ortho Esthetica w Konstancinie-Jeziornie. Prelekcję wspierali także lekarze z Baltic Ortho Clinic, lek. dent. Karolina Pyc - Choduń oraz dr Paweł Chmielewski.

Część beauty zakończyła się krótką przerwą, po której odbyła się cześć fashion, rozpoczynająca się od prezentacji urzekającego auta marki DS4 Grupy Zdunek. To właśnie ten samochód zyskał uznanie na Międzynarodowym Festiwalu Samochodowym (Festival Automobile International) i został okrzyknięty najpiękniejszym modelem 2022 roku.

Zwieńczeniem wieczoru, emocjonującym grand finale, był pokaz mody Studio Ismena. Założycielką studia, a jednocześnie bohaterką najnowszego wydania Lustra jest Ismena Warszawska, która podczas wieczoru zaprezentowała stylizacje ze swojej tegorocznej kolekcji. Na zakończenie projektantka ze wzruszeniem podziękowała wszystkim prelegentom oraz partnerom za wyjątkowe przyjęcie.

Wieczór de Luxe premierowo poprowadził znakomity Szymon Jachimek. Partnerem wydarzenia był hotel My Story w Gdyni oraz Prosecco Freixenet. Całość wieczoru została zwieńczona loterią wizytówkową. Fundatorami nagród byli: DIDI Aesthetics z Sopotu, Bella Clinica z Gdańska, Kovalite SKIN, Skin Scence, Baltic Ortho Clinic, Ismena Studio, Evil Steak House. Organizatorem wydarzenia była firma MS Group, wydawca czasopisma Prestiż, magazynów branżowych – Lustro, Linia, Prestiż Biznes oraz organizator eventów, m.in. 3CityTennisCup, SopotWave czy spotkań de Luxe.