Nowe miejsca


prestiz

Karuzelove

Tym razem zaglądamy do wirtualnej przestrzeni, gdzie znajdziemy sklep internetowy stworzony przez matkę i dla matek, ale nie tylko! Jak zapowiada właścicielka – ma to być miejsce kobiecej siły, gdzie będzie można wymienić się doświadczeniami i wsparciem. Jednocześnie w sklepie można nabyć personalizowane i własnoręcznie tworzone metryki dziecka oraz różnego rodzaju dekoracje do pokoju dziecięcego. To dopiero początek, więc asortyment jest skromny, ale będzie rozwijany w miarę czasu.

www.karuzelove.pl

KaapVino – Finest Wines of South Africa

Na mapie Trójmiasta pojawił się nowy sklep z winami! Dostępne są one zarówno przez internet, jak i stacjonarnie w Gdyni. KaapVino to miejsce i spółka, która podjęła się zadania wprowadzenia na polskie stoły najlepszych win z Republiki Południowej Afryki z regionu Stellenbosch. Jednego z najważniejszych miejsc na winiarskiej mapie świata. To jednak nie wszystko, znajdziemy tam również inne znane wina z całego świata. Warto tu zajrzeć i oddać się w ręce specjalistów, którzy idealnie dobiorą dla was odpowiedni szczep.

ul. Abrahama 71, Gdynia

Two Bones Tattoo

Zaglądamy też do nowego miejsca, gdzie znajdziemy sztukę dla ciała, a konkretniej – tatuaże. W tym miejscu dba się zarówno o komfort klienta, jak i jego bezpieczeństwo. Ekipę tworzą trzy doświadczone osoby – Jacek i Andrzej, często nagradzani na Tattoo Konwentach tatuażyści oraz Aneczka – managerka. Specjalizują się w tworzeniu dzieł w ramach fotorealizmu, czarno-białego realizmu, ale także surrealizmu czy cienkiej linii, dotworku i blackworku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ul. Żwirki i Wigury 2, Gdańsk

Taras Factory Showroom

Nowe miejsce na mapie Gdańska to showroom Taras Factory. Firma już od ponad 10 lat kreujemy wymarzone strefy relaksu. Marka zajmuje się tworzeniem perfekcyjnej oazy w ogrodach i na tarasach, zaczynając od ekskluzywnych pergol, markiz, mebli ogrodowych oraz wanien z hydromasażem, po kompleksową realizację tarasów i elewacji. Wysoko wykwalifikowani specjaliści doradzą jak dobrać najlepszą technologię, a satysfakcja klienta jest dla nich najważniejsza.

ul. Słonimskiego 5/66, Gdańsk