Nowe miejsca

Nowe miejsce na mapie Gdańska, specjalizujące się w wyjątkowej klasycznej kuchni włoskiej.


prestiz

Ferrara Cucina Italiana

Nowe miejsce na mapie Gdańska, specjalizujące się w wyjątkowej klasycznej kuchni włoskiej. W sopockiej lokalizacji numerem jeden jest pizza, a w gdańskim punkcie znajdziemy szeroki wachlarz smaków i znajdziemy tutaj wariacje na temat owoców morza oraz makaronów, przyrządzanych według znanych i lubianych receptur. Jest także coś dla dzieci i łakomczuchów na słodkości – tutaj nie można się nudzić, więc warto wpaść!

Antoniego Słonimskiego 6u2, Gdańsk

Króla Jana Kazimierza 1, Sopot

DK by Dorota Kuźnicka

Teraz coś dla ciała i dla oka – bo kilka słów o modzie. Dorota Kuźnicka stworzyła butik i kolekcję ubrań, sygnowanych jej imieniem. Jest przeznaczona dla kobiet nowoczesnych, silnych i niezależnych, ale ceniących ponadczasową klasykę i elegancję. To nie są zwykłe projekty – każdy z nich to rzemieślnicza praca ludzkich rąk, a wiele z nich potrafi zaskoczyć kreatywnością, jak np. torebka, która w środku ma światełko, pozwalające w ciemnościach dojrzeć wnętrze! Dla projektantki liczą się trzy rzeczy: jakość, moda i wygoda!

Świętojańska 37, Gdynia

Limoncello di Mielnik

Nowe miejsce na gdańskiej mapie gastronomicznej. Tym razem na Garnizonie – gdzie od teraz bije serce kuchni włoskiej. I to nie byle jakiej, bo tej oryginalnej, ze sprowadzanych prosto z Włoch produktów. Nazwisko możecie już kojarzyć – to właściciele znanej w Trójmieście cukierni i piekarni. Tym razem jednak Mielnikowie stawiają na świeżej roboty makarony i pieczywo, które z pewnością zaskoczy swoim smakiem niejednego gościa.

Mariana Hemara 15, Gdańsk

Royal Donuts Gdańsk

Coś dla łasuchów i łakomczuchów – miejsce, gdzie spełnicie swoje wszystkie smakowe donutowe fantazje! Znajdziecie tutaj wiele wariacji – od owocowych po czekoladowe, nadziewane i z dziurką – a to podane w przepięknych dekoracjach. Bo cukru się tutaj nie żałuje i nie liczy się kalorii. Donuty robione są na świeżo i ręcznie dekorowane. Warto więc dać się ponieść tej cukrowej chwili i spróbować tych pyszności.

Wały Jagiellońskie 26, Gdańsk