Legendy mnichów


prestiz

Buddyzm, energia płynącą z filozofii Zen, tradycyjne tańce, muzyka i stroje Dalekiego Wschodu, a do tego niewiarygodne popisy zręcznościowe mnichów. Magazyn Prestiż i Makrokoncert zapraszają 22 marca do Teatru Muzycznego na spektakl „Legends of Shaolin”.

Niezwykle fascynujące wydarzenie jakim jest „Legends of Shaolin” przenosi widzów na ponad dwie godziny do starożytnych Chin sprzed 1500 lat. Mnisi przedstawią historię powstania i rozwoju klasztoru Shaolin, jego tradycję i filozofię buddyzmu. Opowiedzą o niezwykłej mocy sztuki medytacji, która pozwala osiągnąć równowagę pomiędzy ciałem, a umysłem. Dzięki strojom, umiejętnościom mnichów i tradycyjnej muzyce publiczność poczuje się jak na Dalekim Wschodzie.
Podczas przedstawienia widzowie nie tylko są obserwatorami występu, ale również uczestnikami. Mnisi zapraszają na scenę osoby z widowni, aby i oni mogli sprawdzić się w tym, co jest ich domeną. Wszyscy, bez względu na wiek, wychodzą z przedstawienia z wypiekami na twarzach, zauroczeni tym, co zobaczyli.                                     
        nl