MaxMara

Sukienka model Temide - 2019 zł

prestiz

MaxMara to jeden z najbardziej wpływowych, kojarzonych z luksusem włoskich domów mody, który swoją tradycję kontynuuje już od ponad 60 lat. Odzież tej marki noszą gwiazdy światowego formatu oraz nasi rodzimi celebryci. Stroje MaxMary przewidziane są dla kobiet nietuzinkowych, które chcą wyróżniać się swoim wyglądem, a jednocześnie zawsze wyglądać elegancko i z klasą.

Noszą ją osoby, które stawiają na wysoką jakość, bo w kolekcjach od samego początku istnienia marki pojawiają się tkaniny i dekoracje tylko najwyższej jakości, a kreacje szyją staranie wybierani włoscy krawcy. MaxMara to różnorodność linii, która pozwala stworzyć tzw. ”total look”, czyli ubrać kobietę od stóp do głów.

Kolekcja wiosna/lato 2011 nowocześnie interpretuje styl lat 60. Prezentuje bardzo kobiece modele i wysublimowane fasony. Inspirowana jest stylem designerskim, który nadaje kolekcji nowoczesny charakter couture. Przekonać się o tym można odwiedzając salony firmowe MaxMara w C.H. Klif i w Gdyni i w gdańskiej Galerii Bałtyckiej.


Stylizacja: Max Mara
Centrum Handlowe Klif w Gdyni,
Galeria Bałtycka w Gdańsku
Zdjęcia: Ewa Szabłowska
Wizaż: Ewelina Kowalik
Fryzury: Wiktoria Lessier
Modelka: Karolina Kotowicz

Dziękujemy firmie Studio 183
za pomoc w realizacji sesji zdjęciowej
(www.studio183.pl)