Uśmiech dla Seniora

Wiele zależy od naszego samopoczucia. Jeśli czujemy się dobrze we własnym ciele, to widać i czuć. Dobrą energią „zarażamy” innych. A co, jeśli wstydzimy się siebie? Zaczynamy część siebie ukrywać. Nie czujemy się komfortowo z własnym uśmiechem? Przestajemy się uśmiechać. Nasza „mowa ciała” manifestuje ten stan - nie tylko odbierani jesteśmy jako bardziej zdystansowani, często ponurzy, ale również czujemy się gorzej. Brakuje nam endorfin, uwalnianych w organizmie przy uśmiechu.


prestiz

Trudno sobie wyobrazić, jak czuje się osoba, która nie może zjeść tego, na co ma ochotę. Brak wielu zębów, zaawansowane choroby przyzębia czy próchnica lub całkowity brak zębów mogą doprowadzić do takiego stanu. 

Protezy ruchome, które wykonuje się u pacjentów bezzębnych są zawsze kompromisem. Pozwalają tylko częściowo przywrócić funkcję i estetykę. 

Dobrze wykonane protezy pozwalają się uśmiechać i jeść, ale nie dają takiego komfortu jak zęby lub prace protetyczne mocowane na stałe, tzn. nie wyjmowane z ust. Osoba z protezami całkowitymi ruchomymi może tylko pomarzyć o odgryzieniu kawałka jabłka... Na szczęście można to zmienić.

W takich wypadkach z pomocą przychodzi implanto-protetyka. W Klinice implantologicznej SmileClinic Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska, pacjenci mogą odzyskać piękny uśmiech i możliwość swobodnego jedzenia. Światowej klasy specjaliści przeprowadzają Pacjentów przez proces diagnostyki i leczenia, omawiając wszelkie możliwe rozwiązania i dopasowują oferowane leczenie do indywidulnych potrzeb. Bardzo często możliwe jest odbudowanie zębów za pomocą pracy protetycznej zamocowanej „na stałe”. Takie odbudowy umożliwiają zjedzenie ulubionych pokarmów i uśmiech
bez stresu.

Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań jest odbudowanie utraconego uzębienia i uśmiechu już przy użyciu czterech implantów w danym łuku zębowym. Koncepcja leczenia Straumann® ProArch® dopracowana do perfekcji przez szwajcarską firmę, będącą liderem światowym w implantologii oznacza bezpieczeństwo i trwałość potwierdzoną badaniami naukowymi i kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Takie rozwiązanie zmniejsza koszty leczenia i pozwala uniknąć dodatkowych zabiegów związanych z odbudową kości. Pacjent od razu po zabiegu chirurgicznym dostaje zęby „na stałe” i może uśmiechać się tego samego dnia. Są to wysoko specjalistyczne zabiegi, nad których bezpieczeństwem czuwa dr Krzysztof Chmielewski wraz ze swoim zespołem. Ponad 25 letnie doświadczenie w implantologii i protetyce pozwala na bezpieczne przeprowadzenie takich zabiegów w dbałości o bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Najwyższa precyzja jest wspomagana najnowszymi osiągnięciami naukowymi i zaawansowaną technologią jak wydruki 3D, nawigacja komputerowa czy skanery do obrazowania zębów i twarzy. 

Klinicyści pracujący w zespole SmileClinic Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez ciągłą edukację. Nieustannie szkolimy się, aby zapewnić Państwu najlepszą jakość i trwałość leczenia, aby mogli się państwo cieszyć pięknym uśmiechem przez wiele lat, przychodząc do dentysty jedynie na okresowe wizyty kontrolne.

 

113
02/2020

Mam poczucie, że klasa średnia i elity ludziom uboższym albo z gorszym wykształceniem częściej odbierają godność niż hiphopowcy używając określenia „pedalski” – mówi Piotr Witkowski, który dzięki roli rapera Chady w filmie „Proceder” trafił na listę najbardziej rozchwytywanych aktorów.