Największy kapitał firmy to jej pracownicy i jasne zasady gry,
czyli White Wood Nieruchomości
w oczach zespołu.

 


prestiz

Często szefowie firm, które osiągnęły sukces w biznesie mówią, że głównym źródłem sukcesu są przede wszystkim ludzie, którzy tworzą firmę. Poza oczywistym kapitałem finansowym, ogromny wpływ na rozwój firmy ma kapitał ludzki. Kapitał – czyli wartość sama w sobie.  Podobnie firma White Wood Nieruchomości – podkreśla, że najważniejszym potencjałem firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Jest w tym wiele racji biorąc pod uwagę fakt, że w firmie są stosunkowo niewielkie ruchy w kadrze. Znakomita większość pracuje tu od początku, a w roku 2019 otwarte zostało drugie biuro w Gdańsku, a firma ma kolejkę chętnych, aby tu pracować.

- Jestem w firmie prawie od samego początku i muszę przyznać, że rozbudowane narzędzia jakie mamy jako agenci nieruchomości w White Wood Nieruchomości pozwalają nam osiągać bardzo dobre wyniki. Wcześniej nie znałam biura, które tak dokładnie przygotowuje nieruchomość do sprzedaży – mówi Izabela Szmelter, licencjonowany, starszy specjalista ds. nieruchomości White Wood Nieruchomości. 

-  Mamy ścisłe procedury, które znakomicie się sprawdzają przy sprzedaży nawet trudnych z pozoru nieruchomości. Często jest tak, że dedykowany jest cały zespół specjalistów, który przygotowuje ofertę zarówno pod względem sprzedażowym jak i marketingowym. Jest wnikliwa analiza sprzedażowa, są świetnie zrealizowane sesje zdjęciowe nieruchomości, na których firma nie oszczędza, jest budżet na marketing i działania reklamowe, często organizujemy drzwi otwarte. Ale to też zespół wspaniałych ludzi, pasjonatów i ekspertów jest źródłem naszego sukcesu. Lubimy się i spotykamy się poza pracą – bo praca to nie wszystko.

Paweł Wysocki, zastępca dyrektora zarządzającego, starszy specjalista ds. nieruchomości również jest w zespole od początku. Najpierw jako agent nieruchomości, a obecnie również manager zajmujący się szkoleniami wewnętrznymi oraz twórca systemów motywacyjnych. 

- Firma od początku ma jasno wyznaczone cele i bardzo wysokie wymagania wobec swoich pracowników, co przekłada się na niespotykaną wysoką jakość obsługi klienta - ocenia Paweł Wysocki. - Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, kochający swój zawód i chcący się rozwijać w tej mimo wszystko trudnej dziedzinie. Rynek nieruchomości i inwestycyjny jest bardzo dynamiczny, a klienci coraz bardziej wymagający i często posiadający ogromny kapitał do inwestycji. To są często decyzje życiowe i strategicznie najważniejsze dla naszych klientów, dlatego na nas jako ekspertach ds. nieruchomości spoczywa ogromna odpowiedzialność. Nasze procedury jednak działają zgodnie z oczekiwaniami rynku, bo klienci do nas po prostu wracają. Dla nas to jest najważniejsza nagroda. Cały czas nie zwalniamy tempa. Nakręcamy się wszyscy wzajemnie. 

Anna Złotogórska, licencjonowany agent nieruchomości swoją przygodę z White Wood Nieruchomości zaczęła jako… klientka.

- To jaki sposób przebiegały negocjacje oraz cała procedura urzekły mnie na tyle, że postanowiłam złożyć swoją ofertę pracy. Udało się - wspomina. - Od ponad dwóch lat pracuję w firmie, widzę jej ogromny potencjał i niesamowity rozwój. I dzięki niej sama rozwinęłam się zawodowo, zdobyłam zawód i ciągle uczę się nowych rzeczy.

 

White Wood Nieruchomości Sp. z o.o.

Gdynia – ul. Armii Krajowej 24/11, 81-372
Gdańsk – aleja Grunwaldzka 69/1, 80-241
biuro@whitewood.pl  |  +48 606 225 382
www.whitewood.pl

 

 

113
02/2020

Mam poczucie, że klasa średnia i elity ludziom uboższym albo z gorszym wykształceniem częściej odbierają godność niż hiphopowcy używając określenia „pedalski” – mówi Piotr Witkowski, który dzięki roli rapera Chady w filmie „Proceder” trafił na listę najbardziej rozchwytywanych aktorów.