Zdrowy uśmiech 

na nowy rok

Noworoczne postanowienia nie są nam obce. Wśród nich nie tylko rzucanie palenia czy regularny wysiłek fizyczny, ale również regularne nitkowanie zębów, leczenie próchnicy czy przychodzenie na kontrole do dentysty. 


prestiz

Wielu z nas ma przykre doświadczenia z przeszłości, związane z chodzeniem do stomatologa w szkole lub z leczeniem bez znieczulenia... Na szczęście od tamtych czasów wiele się zmieniło. W dobie nowoczesnej stomatologii znieczulenie i leczenie mogą być bezbolesne. Konieczne zabiegi mogą być z góry określone, a ilość niespodzianek po drodze zredukowana do absolutnego minimum.

W SmileClinic i Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska podchodzimy do pacjentów kompleksowo. Zaczynamy od wstępnej konsultacji. Leczymy próchnicę i choroby dziąseł, aby móc bezpiecznie i trwale odbudować piękno i estetykę uśmiechu na wiele lat. Leczymy w lupach i pod mikroskopem, aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższą staranność opieki. Materiały z których odbudowujemy zęby są estetyczne i trwałe, nie odróżniają się od reszty zębów. Wykonywane przez nas uzupełnienia na implantach są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Same zabiegi chirurgiczne, dzięki nowoczesnym technologiom i chirurgii w nawigacji komputerowej są bezpieczne i możliwie krótkie, co zwiększa komfort dla Pacjenta.

Decyzje o leczeniu lub usunięciu zęba nie są proste, wiążą się z konsekwencjami nie tylko ekonomicznymi. Takie decyzje mogą odbijać się na zdrowiu jeśli nie są przemyślane i rozpatrzone w kontekście całości naszego uśmiechu. W SmileClinic i Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska wspólnie wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania, spełniające oczekiwania Pacjentów. Podczas gdy zapewniamy leczenie najwyższej jakości odbudowując piękny uśmiech i możliwość jedzenia, najważniejsze są dla nas Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

Nasz zespół tworzą ludzie kochający swój zawód, chcący się rozwijać i dostarczać najwyższą jakość leczenia swoim Pacjentom. Dzięki temu dysponujemy szeroką wiedzą i arsenałem rozwiązań, od leczenia próchnicy, przez leczenie kanałowe, ortodontyczne, licówki, aż po implanty. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań - wspólnie budujemy strategię leczenia z naszym Pacjentem tak, aby cieszył się pięknym, zdrowym uśmiechem na lata. 

To dlatego naszą pomoc wybieracie Państwo od ponad 20 lat. Dziękujemy Państwu za wieloletnie zaufanie i życzymy wielu pięknych, zdrowych uśmiechów, również w 2020 roku. :)

 

SmileClinic Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii 
Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2. Tel: 58 521 93 93 
www.smileclinic.pl

 

112
01/2020

Jej ulubionym kolorem jest czarny, ukochanym zespołem Flume, pasją bieganie i fotografia. Jeżeli spojrzycie na sesję, to od razu widać, że ma też wrodzony talent do modelingu! 

4 x 400 metrów!