WYJĄTKOWY ROK W NAWROCKI CLINIC

Kanada, Bułgaria, Rosja to tylko kilka państw, w których doceniono ogromną wiedzę doktora Michała Nawrockiego. W minionym roku założyciel Nawrocki Clinic zapraszany był na największe wydarzenia stomatologiczne w kraju i za granicą jako wykładowca, a sama klinika utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że jest jedną z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych gabinetów stomatologicznych w Trójmieście.


prestiz

Od samego początku istnienia kliniki, wprowadzamy najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Najnowszej generacji sprzęt, wykwalifikowana kadra specjalistów, najwyższej jakości materiały, własne laboratorium protetyczne - to wszystko oferujemy naszym pacjentom w Czarnym Dworze w Gdańsku. W jednej z najbardziej prestiżowych i najnowocześniejszych klinik w Polsce. 

Kończący się 2019 rok był dla nas niezwykle pracowity. Dr Michał Nawrocki założyciel kliniki a przede wszystkim doświadczony i wykształcony lekarz, cieszył się niezwykłym uznaniem wśród lekarzy stomatologów. Był on zapraszany do prowadzenia wykładów podczas największych wydarzeń w branży stomatologicznej na całym świecie! W tym roku swoją wiedzą oraz doświadczeniem dzielił się między innymi ze stomatologami w Kanadzie, Bułgarii czy Moskwie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także szkolenia, które dr Nawrocki prowadził dla największych klinik stomatologicznych w Polsce.

Wielkie uznanie w branży stomatologicznej oraz zaufanie naszych pacjentów nie sprawiło jednak, że spoczęliśmy na laurach. Nieustannie staramy się dostosować nasze usługi do wciąż rosnących oczekiwań, dlatego w naszej ofercie pojawiły się nowoczesne, niemal niewidoczne aparaty ortodontyczne Invisalign, które pomogą nawet tym najbardziej wymagającym w drodze do uzyskania pięknego uśmiechu. Dbając także o komfort podczas wykonywanych zabiegów, wprowadziliśmy komputerowe znieczulenie The Wand, dzięki któremu jego podanie staje się niezwykle precyzyjne oraz bezbolesne. 

Kilka miesięcy temu, nasz zespół powiększył się również o fizjoterapeutkę, dzięki której możemy zaoferować m.in. fizjoterapię twarzowo-szczękową, terapię dla osób cierpiących z powodu dysfunkcji w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych, czy terapię po urazach w obrębie twarzoczaszki.

Dziękujemy wszystkim naszym pacjentom za to, że spędzili z nami kolejny rok, powierzając nam swoje zdrowie. Podziękowania należą się też licznym osobom z branży stomatologicznej za  ogromne zaufanie, którym nas obdarzyli. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć naszym pacjentom, przyjaciołom, sympatykom oraz wszystkim czytelnikom magazynu Prestiż radosnego czasu spędzonego w rodzinnej atmosferze, dużo siły i determinacji do samorealizacji w nowym nadchodzącym 2020 roku.  

Zespół Nawrocki Clinic  

 

NAWROCKI CLINIC

Gdańsk, ul. Czarny Dwór 10/34  |  Tel: 58 52 66 004
www.nawrockiclinic.com

 

111
12/2019

Politycznie anarcho - konserwatysta, a do tego zwolennik opozycji i kryptopisowiec.