PAWEŁ DOMAGAŁA W SZEKSPIROWSKIM

„1984 Tour” i pierwsze kawałki z nowej płyty - koncert Pawła Domagały, jednego z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim już 18 grudnia.


prestiz

W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła Domagały oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty. Jego piosenki rozbujały całą Polskę, a teraz wraca na scenę z zapowiedzią nowego krążka i największymi hitami z platynowej płyty „1984”. Energia, która bije ze sceny, i niesamowity klimat, który tworzy piosenkarz, przyciągają całe pokolenia. 

Dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów ostatnich lat to już czwarta odsłona trasy „1984 Tour”. Poza największymi hitami – jak „Weź nie pytaj” czy „Wystarczę ja” – Paweł przedpremierowo zaśpiewa utwory z nadchodzącej płyty. „1984 Tour” to jedyna okazja, żeby usłyszeć je już teraz, bo krążek pojawi się w sklepach dopiero 20 listopada 2020 i jak dotąd jest owiany tajemnicą. Wiemy tylko, że płyta będzie nosić tytuł „Wracaj”. Paweł ostatnio pojawił się gościnnie na nowej płycie Kękę. Kawałek „Powiedz mi czemu” to pierwsza taka kooperacja z raperem z Radomia. Piosenkarz nie zaniedbuje też kariery aktorskiej. W wakacje zakończyły się zdjęcia do serialu „Żmijowisko”, gdzie Paweł Domagała gra główną rolę w ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule.