OSIEDLE BEAUFORTA 

EURO STYL WPROWADZIŁ NOWY ETAP DO SPRZEDAŻY

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development, największego dewelopera w Polsce, uruchomił sprzedaż 139 mieszkań w ramach kolejnego etapu Osiedla Beauforta zlokalizowanego na terenie Pogórza (przy ul. T. Kościuszki). Położenie inwestycji, dzięki rozwiniętej infrastrukturze drogowej oraz planowanej rozbudowie linii kolejowej, umożliwi przyszłym mieszkańcom szybkie dotarcie do centrum Gdyni. Obecnie deweloper wprowadził do oferty 5 budynków z terminem przekazania przypadającym w 2021 roku. 


prestiz

Osiedle Beauforta jest doskonałym miejscem do zamieszkania dla rodzin, singli, a także seniorów. Inwestycja przypadnie do gustu szczególnie osobom ceniącym sobie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Osiedle wyróżnia się ze względu na bogactwo terenów rekreacyjnych, dających mieszkańcom wiele możliwości codziennego korzystania z różnego rodzaju aktywności fizycznych i chwili relaksu na łonie natury. 

– Inwestycję wyróżnia najbogatsza osiedlowa infrastruktura sportowa i rekreacyjna w  okolicy. W jej skład wejdą oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, siłownia na świeżym powietrzu, strefa crossfit, bogato wyposażony plac zabaw, a także pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skatepark.- mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development.

Osiedle otoczone jest rozległymi terenami rekreacyjnymi, w pobliżu znajdują się liczne ścieżki, alejki zachęcające do długich spacerów. Strefa relaksu położona bezpośrednio przy zbiorniku wodnym będzie stanowić doskonałe miejsce wypoczynku oraz spotkań sąsiedzkich. Dodatkowo mieszkańcy osiedla będą mogli na co dzień korzystać z  różnorodnych atrakcji osiedlowych, ciekawych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. 

– Z myślą o najmłodszych, we wprowadzanym obecnie etapie, zaprojektowano teren edukacyjno-rekreacyjny składający się z drewnianych domków, w których dzieci będą mogły rozwijać swoją wyobraźnię. - dodaje Bartosz Podgórczyk. 

W ramach etapu, który trafił do sprzedaży, przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o metrażach od 35,91 mkw do 78,49 mkw. Lokale mieszkalne mieszczące się na parterze będą posiadać ogródki. Ceny mieszkań wyniosą od 5 900 zł/mkw. Koszt miejsca postojowego zewnętrznego wyniesie 8 000 zł, natomiast miejsca parkingowe w hali garażowej będą dostępne w kwotach 21 000 zł - 23 000 zł. 

Projekt Osiedla Beauforta jest zainspirowany nadmorskimi kurortami. Architektura inwestycji nawiązuje do wzorców budownictwa skandynawskiego poprzez zastosowanie licznych przeszkleń oraz fragmentów elewacji imitujących drewno. Osiedle wyróżnia się ponadto ze względu na niską zabudowę, zapewniającą mieszkańcom poczucie komfortu oraz przestrzeni, dzięki zachowaniu dużych odległości między budynkami. Proste i nowoczesne kształty inwestycji wkomponują się w otaczającą roślinność: ogrody deszczowe, zielony labirynt oraz dolinę kwiatów. 

Na terenie inwestycji mieści się przedszkole, a w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, przychodnia oraz duża galeria handlowa z licznymi sklepami i lokalami usługowymi. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej podróż do centrum Gdyni zajmie mieszkańcom tylko kilkanaście minut. W najbliższych latach planowana jest rozbudowa linii kolejowej o północne dzielnice miasta: Obłuże, Oksywie, Pogórze i Babie Doły, co będzie dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców. W latach 2021-2027 okolice Osiedla Beauforta z centrum Gdyni ma połączyć kolej miejska.