WORLD FINANCE BANKING AWARD 

DLA BNP PARIBAS WEALTH MANAGEMENT

BNP Paribas Wealth Management w Polsce otrzymał prestiżowe wyróżnienie Best Private Bank 2019 od brytyjskiego magazynu World Finance. Kapituła konkursu doceniła bank za najlepszą jakość świadczonych usług z zakresu bankowości prywatnej.


prestiz

Brytyjskie wydawnictwo i międzynarodowe jury wyłoniło zwycięzców na poszczególnych rynkach biorąc pod uwagę analizy rynkowe, opinie analityków i ekspertów oraz wskazania samych klientów. BNP Paribas Wealth Management w Polsce został doceniony w szczególności za najlepszą jakość świadczonych usług, a także za innowacyjne podejście do bankowości oraz wysoki poziom obsługi. Przyznana nagroda World Finance Banking Award 2019 dla Best Private Bank jest kolejnym potwierdzeniem, iż usługi BNP Paribas Wealth Management są na bardzo wysokim poziomie. W bieżącym roku bank otrzymał już wyróżnienie w podobnej kategorii globalnego magazynu finansowego Euromoney. Nagroda jest tym bardziej szczególna, gdyż wpływ na wybór zwycięzców mieli nie tylko eksperci, ale także czytelnicy – czyli klienci, najważniejsi recenzenci pracy BNP Paribas Wealth Management. 

Wyróżnienia World Finance Banking Awards, przyznawane są od 2007 roku i należą do jednych z najbardziej uznanych w dziedzinie bankowości prywatnej. Do rywalizacji o trofeum przystępują marki bankowości prywatnej z całego świata, przy czym najsilniejsza konkurencja panuje na tych rynkach, na których usługi z zakresu private bankingu są wysoko rozwinięte i mają wieloletnią tradycję.

BNP Paribas Wealth Management w Polsce korzysta z ponad stuletniego doświadczenia, pozycji rynkowej i najlepszych praktyk Grupy BNP Paribas, która jest numerem jeden w dziedzinie Wealth Management w Strefie Euro i siódmym co do wielkości graczem Wealth Management na świecie.

Klienci BNP Paribas Wealth Management otrzymują nie tylko dostęp do specjalnych produktów i usług, ale także do obsługi i doradztwa świadczonego przez osobistego doradcę Wealth Management, wspieranego przez grupę doświadczonych ekspertów z dziedziny finansowania, strategii inwestycyjnych, nieruchomości, podatków, a także planowania majątkowego oraz maklerów Biura Maklerskiego i dealerów rynków walutowych. Centrum Wealth Management w Gdańsku znajduje się na Alei Zwycięstwa 13a.

Więcej na temat BNP Paribas Wealth Management można przeczytać w najnowszym raporcie private banking, który ukazał się na łamach listopadowego magazynu Forbes. W raporcie oprócz interesujących wywiadów znalazły się zagadnienia z zakresu produktów inwestycyjnych i kredytowych oraz z obszaru wealth planningu – często poruszanego w ostatnim czasie.