Młynarski plays Młynarski


prestiz

Wielkie przeboje Wojciecha Młynarskiego w aranżacjach jego syna Janka będzie można usłyszeć w hotelu Sheraton w Sopocie. Już 28 stycznia odbędzie się bowiem koncert „Młynarski plays Młynarski” organizowany przez Bałtycką Agencję Artystyczną.

To projekt wymyślony przez Janka Młynarskiego w hołdzie dla twórczości swojego ojca. Do współpracy zaprosił całą plejadę znakomitych muzyków z Gabą Kulką, Piotrem Zabrodzkim, Marianem Wróblewskim i Kubą Galińskim na czele. Jest to powrót do niezapomnianych lat młodości Wojciecha Młynarskiego. Dzięki współpracy utalentowanych artystów powstały nowe wersje klasycznych kompozycji, takich jak: „Jesteśmy na wczasach”, „Nie ma jak u mamy”, „Róbmy swoje”, „Podchodzą mnie wolne numery”, czy „Ogrzej mnie”.
Dla artystów uczestniczących w projekcie to nie tylko świetna zabawa podczas współpracy przy realizacji „Młynarski plays Młynarski”. To także nowe doświadczenie i inne spojrzenie na świat i twórczość niezwykłego artysty jakim jest Wojciech Młynarski.                                            nl