Wybieraj skuteczne zabiegi!

 

Innowacyjne technologie dopasowane do potrzeb klientów - taka dewiza przyświeca Pokojska PMU Designer. W ofercie znajduje się m.in. bezbolesna depilacja laserowa Palomar Vectus czy akustyczna fala uderzeniowa D-Actor Storz Medical. Czym wyróżniają się te sprzęty? Na to pytanie odpowiadają właściciele gabinetu, Jolanta i Michał Pokojscy.


prestiz

Zacznijmy od laserów. Czym różni się laser Palomar Vectus od innych przeznaczonych do depilacji?

Szukaliśmy rozwiązania idealnego, czyli lasera, który jest niezwykle skuteczny, a jednocześnie wykonywane nim zabiegi są bezbolesne. Doskonałym rozwiązaniem okazał się laser Palomar Vectus, który dzięki technologii advanced contact cooling, czyli chłodzeniu przed, w trakcie i po, sprawia, że zabiegi są praktycznie nieodczuwalne! Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta jest dodanie tzw. skintela, czyli inteligentnego czytnika aktywnej melaniny. Ta opcja dodatkowo zwiększa komfort, zapewniając, że parametry zabiegowe są odpowiednio dobrane, gwarantując tym samym efekty zabiegowe i przede wszystkim - bezpieczeństwo klienta. Innym ważnym czynnikiem jest jednorodne rozłożenie energii na całej powierzchni szkła szafirowego, co gwarantuje wysoką skuteczność zabiegów.

Czy depilacja laserowa to trwałe usuwanie? Po jakim czasie trzeba powtórzyć zabieg, by utrzymać pożądany efekt?

Depilacją laserową Palomar Vectus faktycznie jesteśmy w stanie trwale usunąć niechciane owłosienie. Po pierwszym zabiegu, efekty są już naprawdę widoczne. Jednak, aby pozbyć się całkowitego owłosienia danej partii zalecana jest seria 4 - 6 zabiegów w odstępach 4 - 8 tygodniowych. Dlaczego? Ponieważ włosy na naszym ciele znajdują się w trzech fazach: anagenie – wzrostu, katagenie - zaniku, telogenie – wypadania, a wykonywany zabieg depilacji laserowej jest skuteczny, gdy włosy są w fazie wzrostu, stąd też wymagana jest seria zabiegów. Ilość zabiegów jest indywidualna dla każdego z nas, decyduje o tym intensywność koloru włosa, jego grubość czy rozłożenie. Czasem zdarza się, że nasza gospodarka hormonalna zostaje rozregulowana - tak dzieje się w okresie menopauzy czy w ciąży, wtedy pojawiają się pojedyncze włoski. Jednak wystarczy pojedynczy zabieg i problem znika. Depilacja laserowa to zabieg wybierany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Przed zabiegiem przeprowadzany jest wnikliwy wywiad, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań, można przystąpić do usuwania niepożądanego owłosienia.

Podobno jest też cudowna recepta na likwidację uporczywego celulitu. Na czym polega zabieg akustyczną falą uderzeniową Storz Medical?

W najnowszym urządzeniu D-Actor przyłożenie głowicy do ciała powoduje, że fala akustyczna rozprzestrzenia się na duże kontrolowane obszary. W ten sposób rozluźnia się tkanka łączna i zwiększa jędrność naskórka, a jednocześnie następuje poprawa lokalnego krążenia krwi w tkankach, co stymuluje rozpad komórek tłuszczowych i powoduje zmniejszenie obwodów. W rezultacie uzyskujemy jędrną i elastyczną skórę, a tym samym cellulit ulega znacznemu zmniejszeniu. Wszystkie zabiegi modelujące sylwetkę nie zastąpią diety czy wysiłku fizycznego, lecz jedynie je wspomogą. Jeżeli chcemy by efekty zabiegu były zaskakujące czy też utrzymywały się przez długi czas, trzeba mieć to na uwadze.

 

Pokojska PMU Designer

ul.Legionów 112/2 Gdynia (bud. altus)

tel. 511 785 591
www.pokojska.com

 

109
10/2019

W zestawieniu pokazującym wartość przekazów telewizyjnych za ostatnią edycję The Volvo Ocean Race wyprzedziliśmy takie żeglarskie potęgi jak Australia, Dania, Portugalia, Nowa Zelandia, Francja, Włochy czy Niemcy!