Porsche Design x Optical Christex


prestiz

Co łączy najnowszy model Porsche 911 Carrera z salonem optycznym Optical Christex? 26 września w ramach „Dni otwartych Porsche Design” w Centrum Handlowym Klif w Gdyni odbyła się premiera kultowego modelu Porsche, a Optical Christex zaprezentowało najnowszą kolekcję opraw oraz okularów przeciwsłonecznych Porsche Design. Tego dnia na klientów czekała specjalna oferta zakupowa, przepyszny catering, lampka prosecco oraz przepiękny egzemplarz Porsche 911 Carrera udostępniony przez Porsche Lellek Sopot. 

Porsche Design to wyjątkowa marka w segmencie premium stworzona dla mężczyzn, którzy poszukują najwyższej jakości wykonania, komfortu użytkowania oraz nietuzinkowych rozwiązań technicznych, bezpośrednio nawiązujących do motoryzacji. Oprawy są produkowane w Japonii oraz we Włoszech z antyalergicznych materiałów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się okulary przeciwsłoneczne uwielbiane przez kierowców, dzięki zastosowaniu soczewek z polaryzacją oraz podbicia kontrastu.

 

109
10/2019

Wokółziemskie The Ocean Race - to jedne z najsłynniejszych regat na świecie. Do miast, które biorą w nich udział ściągają tłumy, a ścigające się jachty są uznawane za najnowocześniejsze i najbardziej wytrzymałe.