URODA 

22. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie

Najświeższe trendy, innowacyjne produkty, widowiskowe pokazy z udziałem światowej sławy mistrzów sztuki fryzjerstwa i wizażu, emocjonujące konkursy, porady ekspertów i setki stoisk – to wszystko znajdziecie na tegorocznej edycji gdańskich Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda. Targi odbędą się w dniach 5-6 października w AmberExpo.


prestiz

Ponad 360 firm i marek z branży fryzjerskiej i kosmetycznej pojawi się w pierwszy weekend października na hali AmberExpo w ramach 22. Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Uroda. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji, w tym m.in. specjalne targowe ceny, bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, preparatów do stylizacji włosów, zdobienia paznokci i zabiegów podologicznych oraz sprzętu i wyposażenia salonów. A ponieważ żyjemy w czasach, kiedy modne i zdrowe jest wszystko to, co naturalne, to również na targach pojawi się sporo kosmetyków ekologicznych, a nawet wegańskich. Na wielu stoiskach będzie można też skorzystać z bezpłatnych porad, konsultacji i innowacyjnych zabiegów upiększających. W strefie konferencyjnej certyfikowane szkolenia, kreatywne warsztaty i wykłady poprowadzą eksperci, instruktorzy i styliści najwyższej klasy. W ramach wydarzenia Pomorska Izba Rzemieślnicza MSP w Gdańsku, po raz czwarty organizuje „Dzień Fryzjera”. Nie zabraknie też konkursów.

Targom Uroda od lat towarzyszy również akcja charytatywna „Czesanie za uśmiech”, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom i promocja młodych talentów fryzjerskich. Już 5 października uczniowie szkół województwa pomorskiego oraz Mistrzowie Fryzjerstwa z Polski będą czesać odwiedzających targi w zamian za wsparcie na rzecz hospicjum. 

 

108
09/2019

Na przełomie lat 70. i 80 był twarzą awangardowego Kombi, znanego m.in. z Muzyki Młodej Generacji, czy też występu na pierwszym Jarocinie. W latach 90. m.in. z Agnieszką Chylińską - jako O.N.A.