Świętujemy 8. urodziny Kashmir SPA 

Malwina Markowska

Indywidualne podejście do klienta, miła atmosfera oraz najlepsze sprzęty na rynku to domena gabinetu kosmetycznego Kashmir SPA Malwina Markowska, który niedawno obchodził swoje 8. urodziny. Z tej okazji w ofercie gabinetu pojawiły się dwa zupełnie nowe urządzenia - Zaffiro oraz Emerge, które są już do dyspozycji klientek.

Gabinet kosmetyczny Kashmir SPA Malwina Markowska powstał w 2011 roku i od tego czasu systematycznie się rozwija. Za wszystkim stoi kosmetolog i pasjonatka w jednym - Malwina Markowska, która nieustannie dba o jakość wykonywanych usług. W gabinecie znajdziemy pełne spektrum - od zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i rytuałów na ciało po makijaż permanentny, zabiegi na brwi i rzęsy, kończąc na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wszystko wykonywane na renomowanych urządzeniach oraz kosmetykach amerykańskiej marki dermokosmetycznej Dermalogica, której Kashmir SPA Malwina Markowska od 5 lat jest autoryzowanym salonem. 

Po udanym wiosennym debiucie urządzenia BTL X-WAVE, czyli terapii falą uderzeniową, w ofercie gabinetu pojawiły się dwa zupełnie nowe urządzenia - Zaffiro i Emerge firmy
ITP S.A.

Pierwsze z nich - Zaffiro - to bezinwazyjna i bezbolesna metoda złuszczania obumarłych komórek naskórka, która łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny. Intensywny strumień wody wzmocniony odpowiednimi składnikami aktywnymi, umożliwia bezpieczne i skuteczne oczyszczanie skóry, ale także jej odpowiednie nawilżenie, odświeżenie i wygładzenie. To idealny zabieg bankietowy. 

– Unikalnym elementem tego urządzenia jest specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym, które wzmacnia emisję światła podczerwonego prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem - opowiada Malwina Markowska, właścicielka gabinetu. - Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób - podkreśla.

Drugim urządzeniem, które już podbija serca kobiet jest niezawodny laser frakcyjny Emerge. Ten zabieg bardzo szybko zredukuje pojawiające się z wiekiem przebarwienia skórne oraz pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe czy tzw. kurze łapki. Co więcej, po kilku zabiegach można pozbyć się problemu w nieinwazyjny i niewymagający okresu rekonwalescencji sposób. Jak działa? Laser stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. W wyniku naturalnego procesu gojenia się naruszone komórki zastępowane są przez nową, zdrową tkankę.

– Przeprowadzony zabieg jest komfortowy i nie wymaga podania znieczulenia miejscowego - zapewnia Malwina Markowska. - Bezpośrednio po zabiegu wystąpi miejscowe zaczerwienienie, które znika po kilku godzinach. W zależności od kondycji skóry mogą być widoczne drobne ślady. By uzyskać spektakularny efekt specjaliści zalecają serię 3-6 zabiegów.

Gabinet kosmetyczny Kashmir SPA Malwina Markowska nieustannie się rozwija. Świadczą o tym coraz to nowsze technologie oraz stałe, zadowolone klientki. Na imprezie urodzinowej frekwencja dopisała. Goście mogli skorzystać i zobaczyć w akcji rewelacyjne urządzenie - falę uderzeniową BTL stworzoną do modelowania sylwetki, oraz pokaz dwóch nowych perełek, czyli Zaffiro i Emerge. Zorganizowana została także loteria balonowa, a całość uzupełnił kieliszek pysznego  prosecco. 

 

Gabinet Kosmetyczny Kashmir Spa Malwina Markowska

Gdańsk, ul. Lawendowe Wzgórze 16/1u | tel.: 500-790-545

www.kashmirspa.pl

 

108
09/2019

Na przełomie lat 70. i 80 był twarzą awangardowego Kombi, znanego m.in. z Muzyki Młodej Generacji, czy też występu na pierwszym Jarocinie. W latach 90. m.in. z Agnieszką Chylińską - jako O.N.A.