LADIES DAY EXCLUSIVE

W ostatni piątek wakacji, 30 sierpnia, gdański Hotel ALMOND oraz Golden Circle by Amelia Szaposznikow zorganizowali wyjątkowe spotkanie dla przedsiębiorczych i inspirujących kobiet. Hasłem przewodnim wydarzenia było: „Nasza Kobiecość, Nasze Zdrowie”. 


prestiz

Niezwykły wieczór i przyjemne zakończenie lata - tak w skrócie można podsumować Ladies Day Exclusive. Gospodarzem imprezy był hotel Almond w Gdańsku, a spotkanie zorganizowano wraz z Amelią Szaposznikow z Golden Circle – inicjatorką i założycielką bardzo kobiecego projektu, organizującego niepowtarzalne wydarzenia, skierowane do trójmiejskich kobiet.

Podczas spotkania odbyło się kilka wartościowych prelekcji i fachowych warsztatów. Ekspertki - Agnieszka Zając, Dorota Bury, Natalia Wodyńska-Stosik, Katarzyna Szulc oraz Anna Szalińska wraz z Dorotą Boltakis-Piasecką, poruszyły mnóstwo interesujących zagadnień począwszy od mocy słów, wdzięczności i motywacji, aż po tajniki wykorzystywania komórek macierzystych w innowacyjnej technologii medycyny estetycznej. 

Ekspertki SPA Hotelu Almond zaprezentowały kilka prostych ćwiczeń rozluźniających, które można wykonać samemu podczas 10-15 minutowej przerwy od pracy. Ćwiczenia te połączone były z pokazem prawidłowej postawy w pracy przed komputerem, w których wzięły również udział uczestniczki spotkania.

Sporo radości i zaangażowania uczestniczek wywołała także podczas pobudzającego warsztatu ruchowego Dorota Turzańska-Skiba z programem Salsation. Było energetycznie, merytorycznie i motywująco. Druga część imprezy minęła na rozmowach przy muzyce na żywo w ogrodzie zimowym hotelowej Restauracji MAGIEL. Dopełnieniem wszystkiego był pyszny poczęstunek oraz kolorowe koktajle przygotowane przez hotel, a także niespodzianki i nagrody przygotowane przez organizatorów dla uczestniczek wydarzenia. 

To wydarzenie na stałe pojawi się w grafiku eventowym hotelu ALMOND. Kolejna edycja już w przyszłym roku.