JESIEŃ - CZAS NA REGENERACJĘ 

 

Lato za pasem, a to znaczy, że skóra przeszła w ostatnich miesiącach wiele ciężkich i dewastujących ją prób. Przesuszona i ściągnięta od słonych morskich wód, przebarwiona od kąpieli słonecznych. Jak przywrócić jej blask, a także zdrowy i jednolity koloryt po wakacjach? Ratunek przychodzi prosto ze Studia SBP!


prestiz

Marka Biologique Recherche, która zawojowała życie wielu na całym świcie jest już dostępna w Trójmieście! Znajdziecie ją w Studio SBP, jedynym salonie kosmetycznym w Polsce wykorzystującym pełną gamę kosmetyczną i zabiegową tej marki.

Jesień to czas, by zatroszczyć się o skórę, która wymaga natychmiastowej regeneracji i przywrócenia równowagi. Jak właściwie zatroszczyć się o nią i poradzić sobie z jej pielęgnacją? Sposobów jest kilka...

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM

Dobry makijaż i peeling, wykonywane w domowych pieleszach sprawią, że skóra, na której widoczne są niedoskonałości na chwilę znikną, choć tak naprawdę nie znikną, a zostaną zakamuflowane. Będzie to działanie powierzchowne i krótkotrwałe. Warto, więc oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadziałają długofalowo, a swoją wiedzą i dostępnymi środkami sprawią, że Twoja skóra odzyska piękno i blask na stałe. Studio SBP ma kilka propozycji i rozwiązań. Oto kilka z nich.

Pierwszą propozycją jest zabieg na przebarwienia Masque Pigm 400 wyrównujący koloryt skóry. To propozycja zupełnie nieinwazyjna, której siła leży w składnikach aktywnych, takich jak - wyciąg z kawioru limonkowego i czerwonej algi, witaminy C oraz składnika A - Glucane Detox, redukującego przebarwienia. Zabieg ten sprawdza się również jako zabieg bankietowy, gdyż skóra po nim staje się pełna blasku, wypoczęta, lepiej nawilżona i jaśniejsza, a przebarwienia ulegają zmniejszeniu.

AHA ! OWOCOWA ODNOWA

Kwasy owocowe wykorzystywane były już w starożytności. Nacierano się sokiem z cytryny, by zlikwidować problemy ze zmianami, które się na niej pojawiały. Do kąpieli dodawano mleko, gdyż zabiegi te uznawane były jako remedium na suchą skórę, którą chciano zmiękczyć i nawilżyć. Kiedy odkryto pełnowartościowe działanie kwasów, zainteresowano się ich wpływem na kondycję skóry.

Dziś uznane przez kosmetologów, są jednym z najczęściej wybieranych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Możemy w pełni korzystać z ich dobrodziejstw, jeszcze skuteczniej pozbywając się wszelkich niedoskonałości i przeciwdziałając oznakom starzenia pojawiającym się wraz z mijającym nieubłaganie w naszym życiu czasem. Studio SBP również posiada zabieg z użyciem kwasów. Zabieg ten ma za zadanie: delikatnie złuszczać, przywracając odpowiednią grubość warstwie rogowej naskórka, głęboko nawilżać, stymulować produkcję kolagenu w skórze, wyraźnie poprawiając jej jędrność i napięcie, doskonale ujednolicać, rozjaśniać koloryt oraz przebarwienia posłoneczne. Jest to idealna pielęgnacja skóry po okresie letnim - mówi Kamila Bednarska, kosmetolog w Studio SBP. Zastosowanie preparatów z alfahydroksykwasami (AHA) w przypadku skóry zniszczonej działaniem słońca zapewnia poprawę nie tylko jej powierzchniowych warstw, ale wpływa też korzystnie na tkankę łączną. Badania potwierdziły, że po serii preparatami z AHA następuje wyraźne podwyższenie w skórze aktywności fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu oraz innych białek, które odpowiadają za elastyczność i strukturę skóry.

PRZEBUDOWA OD PODSTAW

Studio SBP ma w swej ofercie również zabieg, który od wielu lat cieszy się niezwykłą popularnością wśród osób dbających o młody wygląd i jakość swojej skóry nie tylko od zewnątrz, ale także “od środka”. Co więcej, jest to sława w pełni zasłużona. Mezoterapia mikroigłowa to bardzo skuteczny sposób na odmłodzenie i regenerację skóry u jej podstaw. Podczas zabiegu dobierany jest koktajl, który ma za zadanie zlikwidować doskwierający Nam problem. W zależności od produktu i problemu wykonuje się od 3 do 6 zabiegów, co 14 - 21 dni. Potem wystarczy wykonać zabieg przypominający co 3-6 miesięcy. Dodatkowo teraz w Studio SBP przy serii zabiegów wykonywanych co 2 tygodnie na każdego Klienta zdecydowanego skorzystać z tej propozycji czeka niespodzianka! Jesień i nadchodzące wraz z nią chłodniejsze dni, to najlepszy czas na zabiegi intensywnie i dogłębnie regenerujące. Jak widać, sposobów pielęgnacji jest wiele, a gdańskie Studio SBP dysponuje pełnym wachlarzem możliwości i odpowiedzią na każdy doskwierający Ci problem.

Przyjdź i sprawdź na co ich stać!

 

Studio SBP 

Gdańsk, Grodzka 17

tel. +48 511 649 128 |  sbpgdansk@gmail.com

www.studio-sbp.pl