Runmageddon w Parku Reagana!

Już pod koniec września Park Reagana zmieni się w plac boju wielbicieli biegów z przeszkodami. W Gdańsku na zawodników z całej Polski czekają ekstremalne, morskie wyzwania. Trzy formuły: Intro, Rekrut, Classic, a dla młodszych adeptów walki z przeszkodami - Junior i Kids, czekają, by sprawdzić siłę i charakter na miarę Runmageddończyków.


prestiz

Runmageddon wraca do Trójmiasta. Po Gdyni, przyszedł czas na Gdańsk. W dniach 28-29 września Runmageddon zawita do Parku Reagana, aby sprawdzić silną wolę Pomorzan i Runmageddończyków z całej Polski. Podczas gdańskiej edycji tego najpopularniejszego w Polsce biegu z przeszkodami, chętni, którzy marzą o pokonaniu runmageddonowych tras, będą mogli wybierać między formułą Intro (3km +15 przeszkód), Rekrutem (6 km +30 przeszkód), a najbardziej wymagającą formułą Classic (12 km +50 przeszkód). Specjalnie dla dzieci, młodzieży i całych rodzin zaplanowane zostały też dystanse odpowiednie dla poszczególnych grup wiekowych. Dzieci w wieku od 4 do 11 lat będą mogli sprawdzić swoją waleczność na kilometrowej trasie Kids, na której napotkają 10 przeszkód. Natomiast dla nastoletnich sportowców (12-15 lat) przygotowano formułę Junior (2 km +15 przeszkód).

- Bardzo się cieszymy, że dzięki gościnności Miasta Gdańsk możemy ponownie zorganizować Runmageddon w stolicy Pomorza. Dla nas, organizatorów jak i uczestników morskie eventy zawsze są niebywale emocjonujące, dlatego z pewnością tak jak i rok temu przygotujemy ekscytującą trasę dla fanów nadbałtyckich biegów z przeszkodami - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddon S.A.

Nowością Runmageddonu Gdańsk będzie Runmageddon Family, czyli bieg przez przeszkody dla całych rodzin. Rodzic ze swoją latoroślą będzie mógł zmierzyć się z trasą dwóch kilometrów najeżoną 15 przeszkodami. Zapisy na wydarzenie trwają do 26 września, dlatego warto jak najszybciej wybrać odpowiednią formułę i sprobować smaku tego ekstremalnego wyzwania.