Osiedle CIS

wygoda miejskiego życia w Gdyni

Wyobraź sobie eleganckie osiedle w sercu tętniącej życiem dzielnicy. Tutaj wszystko masz w zasięgu kilku kroków – sklepy, usługi, stację SKM. Dzięki doskonałemu położeniu mieszkańcy Osiedla CIS doświadczą wszystkich wygód miejskiego życia.


prestiz

Mieszkanie w miejscu, które otacza w pełni wykształcona tkanka miejska, to wybór komfortowego, miejskiego stylu życia. Charakteryzuje je bliskość tego, co ważne na co dzień – mieszkańcy osiedla w centrum gdyńskiej dzielnicy Cisowa znajdą pod domem liczne punkty handlowe. Chrupiące bułki na śniadanie czy świeże, sezonowe owoce? Będzie można wyjść po nie w przysłowiowych kapciach. W pobliżu są piekarnie, warzywniak, sklep mięsny, bank i poczta.

Doskonała komunikacja miejska dzięki SKM

Zaledwie 3 minuty spaceru – tylko tyle dzielić będzie mieszkańców Osiedla CIS od najbliższej stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Dzięki połączeniom o wysokiej częstotliwości w kilkanaście minut można znaleźć się w Śródmieściu i zrobić zakupy na pełnej sklepów ulicy Świętojańskiej, wybrać najświeższe produkty w legendarnej Hali Targowej czy spotkać się ze znajomymi w popularnych pubach i restauracjach. W zasięgu ręki będą też pełen rozrywek Sopot lub zabytkowy Gdańsk. Dzięki SKM dojazdy do i z najmodniejszych punktów na trójmiejskiej mapie możliwe będą o każdej porze i zajmą niewiele czasu. Dwa węzły autobusowe i trolejbusowe w sąsiedztwie osiedla zagwarantują sprawny transport do różnych zakątków dzielnicy i Trójmiasta, a szybki wyjazd na obwodnicę pozwoli korzystać z uroków wypadów za miasto.

Rozrywka i edukacja po sąsiedzku

Położenie Osiedla CIS zadowoli rodziców, którzy docenią okoliczną, bogatą ofertą edukacyjną. Będą mogli zapisać dzieci do pobliskich żłobków, przedszkoli i szkół. Bliskość placówek sprawi, że najmłodsi będą bezpiecznie poruszać się między szkołą a domem. Rodzice nie będą martwić się czasochłonnymi dojazdami na zajęcia pozalekcyjne. Dostępność SKM pozwoli starszym pociechom na samodzielne podróżowanie po Trójmieście.

Tuż przy osiedlu działa centrum sąsiedzkie „Przystań Chylońska 237”, prowadzone we współpracy z mieszkańcami. To miejsce rozwijania pasji, nawiązywania przyjaźni, zacieśniania więzi i międzypokoleniowej integracji. To wyjątkowe centrum pozwoli spędzić ciekawie czas dzieciom i dorosłym.

Jakość i wygoda

W ramach budowanego przez Euro Styl Osiedla CIS powstanie budynek o nowoczesnej architekturze, a w nim 148 mieszkań o metrażach od 29 do 101 m kw. i zróżnicowanych układach. 

Osiedle charakteryzować będzie wysoka jakość wykonania i rozwiązania przyjazne osobom w każdym wieku: cichobieżne windy, hala garażowa, komórki lokatorskie i monitoring. Budynek przystosowany będzie do potrzeb starszych i niepełnosprawnych.

Czysta biel prostych brył, uzupełniona o charakterystyczne kształty balkonów i tarasów, skrywać będzie komfortowe i funkcjonalne wnętrze.

Otoczenie zaprojektowane zostanie tak, by każdy jego element dawał wytchnienie. Budynek posiadać będzie patio z prywatną, bezpieczną przestrzenią dla mieszkańców oraz plac zabaw, drewniane ławki w cieniu drzew i stojaki rowerowe.