Letni Sopot czyli wszystkie aspekty piękna


prestiz

Lato w Sopocie to bardzo wdzięczny okres pracy twórczej. Przedstawiam państwu efekt sesji zdjęciowej mojej najnowszej kolekcji, której premiera miała miejsce w maju podczas wydarzenia modowo-żeglarskiego Sopot Wave.

Elementami koniecznymi do stworzenia ciekawej i inspirującej sesji zdjęciowej to oczywiście piękne i wyjątkowe modelki. Moją kolekcję zaprezentowały znakomite modelki z którymi współpracuję od dawna. Sesję zdjęciową wykonaliśmy w hotelu Sopot w nowo otwartym Botanical Wellness & DaySpa - Wandy Grajewski oraz Nidy Głuchowskiej.

Miejsce znajduje się na sopockiej skarpie otoczonej zielenią, a wnętrza utrzymane są w nadmorskim klimacie. Nowoczesna architektura miejsca, ciepłe i ciemne drewniane wykończenia oraz elementy marynistycznie idealnie wpasowywały się w moją koncepcję uwiecznienia kilkumiesięcznej pracy.

Cała linia mojej kolekcji utrzymana jest w jasnych barwach, od bieli po różne odcienie ecru. Dopełnieniem sylwetek była przepiękna biżuteria Ireneusza Glazy z Chilli Jewellery, która w połączeniu z bursztynem tworzy śliczne, lekkie modele które zatrzymują nadmorskie słońce w otulinie plażowej bryzy.

Mam nadzieję, że efekty mojej pracy będą się państwu podobać. 

Zachęcam również do odwiedzenia mojego atelier, które mieści się w sopockiej Zatoce Sztuki.

 

foto: Krzysztof Gietka

modelki: Iga Czerniawska, Magdalena Frost, Klaudia Korda, 

Kamila Dolacińska, Klaudia Chojnacka, Gel Święciński

make-up artist:  Kate Asok-Południewska , Art.Direktor Akademia Kontury

fryzury: Joanna Tyszer,  Autorska Pracownia Fryzjerska 

biżuteria: Ireneusz Glazy, Chilli Jewellery

 

107
08/2019

Wejść do Internetu jest łatwo, publikować jest łatwo, szczególnie jak się dysponuje profesjonalną redakcją. Ale zarabiać jest bardzo trudno – mówi Michał Kaczorowski, szef i założyciel portalu trojmiasto.pl.