A jaka jest Twoja supermoc?

Dobra lektura i schłodzony szampan mają wiele wspólnego - uderzają do głowy i przenoszą w stan nieważkości. Być może nawet każda literka i każdy bąbelek przybliżają nasz gatunek do Oświecenia? 


prestiz

Dołącz do osób, które wspierają materializację „Kosmicznej Księgi Duszy". Trwa akcja crowdfundingowa. Możesz przeczytać fragmenty Księgi, otrzymać nagrody i zamówić wydrukowaną księgę z wysyłką do domu. Uwaga! Możliwe efekty uboczne podczas czytania: śmiech bez powodu, płacz w poduszkę, przebłysk geniuszu, OOBE, rozmowa z niewidzialnym jednorożcem, randka z samym sobą. Więcej na ksiegaduszy.pl. 

Napisałam dla Ciebie książkę,  która zaopiekuje się Tobą niczym najlepszy Przyjaciel i zabierze w podróż na poziomie duszy, umysłu i ciała. „Kosmiczna Księga duszy” napisana została w oparciu o moją osobistą drogę wewnętrznej przemiany. Jest duchowym pamiętnikiem kobiety, która wyruszyła w przygodę poszukiwania boga...ctwa wewnątrz i na zewnątrz. Poprzez przykłady opisane w Księdze chcę zachęcić Ciebie do poszukiwań własnego Ja na poziomie duszy i kosmosu. Chcę zachęcić do odkrycia unikalnego szóstego zmysłu szczęśliwości!

Marta, fotografka i podróżniczka:

"Ta książka to wrota do magicznej krainy, która pozwala w chwilach zwątpienia odnaleźć pasję i miłość. W trakcie rejsu dookoła świata, powracałam do niej, gdy potrzebowałam znaleźć siebie na nowo."

Karol, wiking w poprzednim wcieleniu:

„Książka mnie mega poruszyła. Jest bramą do jestestwa Autorki."

Dominika, projektantka, bibliofilka:

"Bardzo przeżyłam książkę. Jakbym otworzyła drzwi, które dawno zatrzasnęłam. Jednak natura i miłość zwycięży. Dostałam cenny prezent."

Aga Smektała

O Autorce: Aga Smektała w 2013 roku założyła Ambasadę Inspiracji, aby promować kreatywność, przedsiębiorczość, samorozwój i radość życia. Prowadziła szereg inicjatyw takich jak wykłady na temat budowania marki, mentoringi biznesowe, konkursy dla startupów, warsztaty medytacji. Teraz zdecydowała podzielić się ze światem duchowym pamiętnikiem
w formie enteogenicznej Księgi.

Odwiedź ksiegaduszy.pl!

107
08/2019

Wejść do Internetu jest łatwo, publikować jest łatwo, szczególnie jak się dysponuje profesjonalną redakcją. Ale zarabiać jest bardzo trudno – mówi Michał Kaczorowski, szef i założyciel portalu trojmiasto.pl.