DIAMANTE

WYRAŹ SIEBIE


prestiz

DIAMANTE to nietuzinkowa marka odzieżowa pochodząca z Gdyni. Swoje ubrania dedykuje ludziom, którzy codziennie walczą o swoje marzenia. Są pracowici, lecz kiedy trzeba potrafią się bawić. Nieważne, czy pracują w korpo, czy jeżdżą na desce. Ważne, że pozostają sobą w świecie, gdzie każdy udaje kogoś innego. 

Projektanci DIAMANTE skupiają się na tworzeniu ponadczasowych ubrań, w świecie, który pędzi zbyt szybko. Co ważne wszystkie rzeczy szyte są w Polsce. 

W ostatnich kolekcjach gdyńska marka stawia na ubrania BASIC, których dział sukcesywnie poszerza o nowe kroje i kolory. Ubrania są autorskie, z dodatkowymi kieszeniami na smartfona, czy klucze. Bluzy posiadają również ukryte kieszenie. Kolekcja BASIC to także spodnie dresowe, w tym jedne w autorskim kroju HIPSTER z opuszczonym krokiem i kieszeniami na zamki. 

Numerem #1 są zdecydowanie spodnie typu JOGGER, których krój projektowanie trwało pół roku. Dzięki specjalnym materiałom tworzonym na zamówienie spodnie są wyjątkowo wygodne i cieszą się dużym uznaniem fanów. Ich twórcy nazywają je najwygodniejszymi spodniami świata! Wykończenie gumą zarówno na dole, jak i w pasie pozwala każdemu dopasować któryś rozmiar do siebie. Figura staje się nieważna, i tak będzie wygodnie! Do tego pięknie odsłaniają najnowszy but na stopie. 

Trzecim działem, który jest rozbudowywany są AKCESORIA. Tutaj największym zainteresowaniem cieszą się nerki i saszetki, które pomieszczą naprawdę wiele, a do tego są wodoszczelne. Do rodziny akcesoriów dołączyły ostatnio torby EVERYDAY, które dedykowane są płci pięknej. Sporo kieszeni, różnych rozmiarów sprawia, że pomieścisz tam wszystko i jeszcze trochę. Całość została uszyta z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. 

Wszystko można zobaczyć z bliska w sklepie online : www.diamante-wear.com

Fotograf : @michal502 

Modele : @magdalencja, @mdziengo, @bonsonbejbi