REWOLUCJA W ŚWIECIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Koniec codziennego szczotkowania ciała przeplatanego niekończącymi się zabiegami, które mają pomóc wyszczuplić sylwetkę. Nadchodzi czas ONDA, technologii, która rewolucjonizując świat medycyny estetycznej przywróciła uśmiech na twarzach wielu kobiet.


prestiz

Cellulitowi mówimy stop

Pojawia się w okresie dojrzewania, nasila w ciąży, menopauzie i w trakcie zaburzeń hormonalnych. Przyznają się do niego nawet top modelki, skrzętnie ukrywając przed czujnym obiektywem paparazzi biodra, brzuch i pośladki. Zdaniem ekspertów dotyka około 85 procent kobiet, niezależnie od szerokości geograficznej. Wydaje się, że celullit to największa klątwa rzucona na współczesną kobietę, która do walki o piękne ciało staje odrobinę bezradna, bo sprawdzona broń w postaci diety, aktywności i zmiany trybu życia nie wystarcza. Nad problemem „skórki pomarańczowej” z uwagą pochyliła się firma ITP S.A. będąca czołowym dostawcą opatentowanych technologii, wykorzystywanych z sukcesami w medycynie estetycznej. 

Pierwsza i jedyna na Pomorzu

Stworzona przez firmę ITP S.A. technologia Coolwaves TM znalazła doskonałe zastosowanie w urządzeniu, które całkowicie zmieniło pogląd na rozkład damskich sił w walce z celullitem i tkanką tłuszczową. 

– Unikalna technologia ONDA, zrewolucjonizowała walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Częstotliwość fal, które wykorzystuje urządzenie wynosi 2,GHz, dzięki czemu działa na niemal całej podskórnej warstwie komórek tłuszczowych – tłumaczy fenomen urządzenia Marzena Banecka.

Klinika Orłowo jest pierwszą i jedyną na Pomorzu, która zdecydowała się zadać ostateczny cios problemowi, z którym borykają się nawet najbardziej fit panie. To przełom, szczególnie, że zabiegi Onda są wykonywane jedynie w trzech miejscach w Polsce.

– Założeniem, które przyświecało nam od chwili powstania Kliniki Orłowo jest wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii. Proponowane zabiegi z medycyny i kosmetologii estetycznej są wykonywane przy pomocy sprzętu najwyższej jakości z potwierdzonymi badaniami klinicznymi.  Każda klientka może czuć się bezpieczna w rękach doświadczonych specjalistów, którzy tworzą zespół Kliniki Orłowo – podkreśla Karolina Gibalska.

Niech moc będzie z Onda

Urządzenie wykorzystujące światową technologię mikrofali Coolwaves selektywnie dociera do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób doprowadza do jej redukcji, jednocześnie ujędrniając skórę. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i  bezpieczny, a co najważniejsze jego efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

–  Czas poświęcany na szczotkowanie ciała i poszukiwanie kolejnych zabiegów, które w minimalnym stopniu pomogą uporać się z problemem to już przeszłość. Mamy pewność, że technologia Onda zrewolucjonizowała poglądy na temat sposobów radzenia sobie z celullitem i tkanką tłuszczową. Urządzenie działa niemal na całej podskórnej warstwie komórek tłuszczowych – wyjaśnia Marta Bajkiewicz z Kliniki Orłowo.

Onda to najpotężniejsza broń wyszczuplającego rażenia. Podczas zabiegu, mikrofale umieszczone w głowicach zabiegowych trafiają do warstwy podskórnej powodując stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych, co doprowadza do zaburzenia równowagi wewnątrz adipocytu. Tak rozgrzany „tłuszcz” pęka lub zmienia swój rozmiar, zaczynając ulegać efektowi eliminowania go przez układ limfatyczny. Urządzenie rozbija błony komórkowe adipocytów nieinwazyjnie, efektywnie i bezpiecznie, bez potrzeby jakiejkolwiek rekonwalescencji po zabiegu.

Ciesząca się stale rosnącą popularnością Klinika Orłowo w pełni zasłużyła na miano innowatora w kwestii zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań. 

–  Nie uznajemy półśrodków. Na bieżąco wnikliwie śledzimy trendy i technologie, skupiając uwagę na najnowocześniejszym sprzęcie i produktach. Z dumą obserwujemy efekty zabiegów wykonywanych Ondą – po trzech spotkaniach ma miejsce wielka rewolucja. Równie efektywny jest laser ICOONE, z którego chętnie korzystają panie. Naszym celem jest stałe podnoszenie poziomu świadczonych usług i poszerzania oferty tak, by Klinika Orłowo serwowała to, czego najbardziej pragną panie – zdradza Joanna Galusiewicz właścicielka Kliniki Orłowo.

 

Klinika Orłowo 

Gdynia, Aleja Zwycięstwa 241/11  

tel. 576 694 817  |  gabinet@klinikaorlowo.pl
www.klinikaorlowo.pl