Lifting bez skalpela

 

Tempo życia, stres jemu towarzyszący i długa lista codziennych obowiązków, która kradnie Nam czas każdego dnia...  Wszystko to zdecydowanie nie sprzyja zachowaniu zdrowia ani urody, a przecież ludzka twarz jest lustrem, w którym odbijają się wszystkie życiowe sytuacje, smutki, troski i życie w ciągłym biegu bez czasu na chwilę dla siebie. W pewnym momencie patrzymy w to “lustro” i okazuje się, że przestało się nam podobać to, co w nim widzimy...


prestiz

Na ratunek – Remodeling Face!

Zaczynamy poszukiwanie “złotego środka”, z nadzieją, że uda Nam się cofnąć czas, który “przespaliśmy”... Zdarza się wtedy bardzo często, że decydujemy się na zbyt inwazyjne terapie, byle szybko nadrobić stracony czas. Jednak tego typu zabiegi często niosą ze sobą ryzyko większe, niż te, na które jesteśmy w stanie lub mamy ochotę się zdecydować. I tu wkracza urządzenie do zadań specjalnych – REMODELING FACE firmy Biologique Recherche.

Choć żartobliwie przyznajemy, że Nasze zmarszczki są historią doświadczeń wypisaną na naszej skórze, to każdy z Nas chce starzeć się godnie, zachowując jednak piękno skóry najdłużej, jak tylko jest to możliwe.

I tu z pomocą w Studio SBP przychodzi urządzenie Remodeling Face, dające młodsze spojrzenie, wymodelowane policzki i płytsze zmarszczki. Jednak co najważniejsze jędrniejsza skóra i zarysowany kontur przestał być poza zasięgiem tych, którzy chcieli go posiąść bez użycia skalpela lub innych mniej czy bardziej inwazyjnych metod.

Stało się to możliwe dzięki kilku rodzajom prądów synergicznie działających w tym urządzeniu, które mogą być zastosowane pojedynczo lub w kombinacji oferując szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb czy braków Naszej skóry.

Efekt WOW !

Poprawiony wygląd tekstury oraz jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Wyglądamy młodziej, a Nasze oczy wydają się większe z powodu uniesionych po wykonanym zabiegu powiek. Poprawiamy również napięcie mięśniowe i rewitalizujemy naskórek już od pierwszego zabiegu, dodając skórze zdrowego blasku. Co najważniejsze widocznie skorygowany owal sprawia, że zabieg ten stał się jednym z bestsellerów marki, marki znanej i kochanej przez swych klientów na całym świecie.

Biologique Recherche jest znana z swej skuteczności i zadowala największe osobistości ze świata urody, znane z dbałości o swój nieskazitelny wygląd, tj. Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Victoria Beckham, Angelina Jolie czy Salma Hayek. Remodeling Face okazał się strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią dla wszystkich, którzy nie godzili się na możliwą listę pozabiegowych powikłań, czy choćby nawet tych nie mających czasu na “wyłączenie” z obowiązków na czas rekonwalescencji.

O to przecież chodzi! Żyjemy w czasach, w których mimo braku owego czasu szukamy rozwiązań, które zaspokoją Nasze potrzeby. Szybkich, lecz dobrych rozwiązań. Urządzenie, o którym mowa spełnia ten wymóg i realizuje cele, którym często nie jesteśmy w stanie sprostać sami w codziennym życiu. Z tego właśnie powodu  skuteczność i wszechstronne zastosowanie urządzenia Remodeling Face docenił amerykański New York Magazine, przyznając mu prestiżową nagrodę dla „Najlepszego niechirurgicznego liftingu twarzy”.

Jednorazowy zabieg będący ekspresowym liftingiem, czy seria poprawiająca dogłębniej kondycję mięśni twarzy i rewitalizująca skórę - niezależnie od wyboru w gdańskim Studio SBP spodziewać się można jednego – największego efektu WOW tego sezonu!

 

Studio SBP

Gdańsk, Grodzka 17

tel. +48 511 649 128 |  sbpgdansk@gmail.com
www.studio-sbp.pl