Puchar adwokatów w Sand Valley

Już po raz drugi na polu golfowym Sand Valley Golf Resort koło Pasłęka golfiści z całej Polski będą walczyć o Puchar Kancelarii Adwokackiej Borzdyńscy.

Jak szacują organizatorzy w turnieju weźmie udział około 100  zawodników zarejestrowanych, nie tylko w Polskim Związku Golfa, ale również międzynarodowych organizacjach tej dyscypliny sportu. Osoby te w zdecydowanej większości to przedstawiciele środowisk biznesowych, korporacyjnych i wolnych zawodów z terenu Trójmiasta, Warszawy, Kaliningradu, Finlandii i Szwecji oraz goście z Arabii Saudyjskiej. Zgłoszenia wciąż są przyjmowane. 

To już drugi turniej organizowany przez tą kancelarię. W ubiegłorocznym wzięło udział 48 osób – z Polski, Rosji, Korei Południowej, Finlandii i Czech. Zwyciężcą w formacie stableford netto został Artur Czapski z wynikiem 41 punktów. W trakcie turnieju na dołku nr 10 odbył się konkurs Hole in one, gdzie główną nagrodą była Toyota Aygo. Także w tym roku organizatorzy przewidzieli bardzo atrakcyjne nagrody, w tym samochód marki Toyota. Co ważne – turniej jest otwarty dla publiczności, a w jego trakcie zaplanowano wiele imprez towarzyszących. W programie m.in. nauka dla osób zaczynających przygodę z golfem, zwiedzanie pola, konkurs dla osób początkujących („puttowania i chipowania”), lunch oraz uroczystość wręczania nagród. Prestiż Magazyn Trójmiejski objął turniej patronatem.