Od Wejherowa do Toskanii

Pięć turniejów golfowych składa się na Metropolitan Golf Championship 2019. Pierwszy z nich w wejherowskim Sierra Golf Resort, a ostatni w Toskanii.

W ramach cyklu uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia się w profesjonalnych rozgrywkach oraz szansę walki o tytuł Mistrza Klubowego i wyjazd na finał zmagań do słonecznej Toskanii. Podczas każdego turnieju prowadzona będzie Akademia Golfa, która pozwoli nowym adeptom dyscypliny popracować nad techniką gry pod okiem doświadczonych trenerów. Oprócz tego na zawodników i gości czekają liczne atrakcje, w tym możliwość wzięcia udziału w konkursach, debatach i prezentacjach, a także cenne nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów turnieju. 

Cykl Metropolitan Golf Championship 2019 rozpoczną zawody w Sierra Golf Resort w dniach 13 i 14 lipca. Kolejne – 17 i 18 sierpnia w Sobienie Królewskie Golf & Country Club, 14 września w Kraków Valley Golf, 28 – 29 września w Gradi Golf Club. Wielki finał odbędzie się od 7 do 12 października w Toskanii.

Szczegółowe informacje o turnieju i zapisach można znaleźć pod adresem www.metropolitangolf.pl.

Prestiż Magazyn Trójmiejski objął patronat nad mistrzostwami.

 

106
07/2019

W latach 90. była „Anką”, gwiazdą musicalu „Metro”, by potem stać się dojrzałą i wyrazistą wokalistką, a także autorką tekstów i muzyki.