Kolorowo i ultrakobieco

W tym sezonie prym wiodą soczyste, neonowe zielenie, żółcie i róże – mówią Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski.

Jakie kolory dominują w tym sezonie?

Letni sezon to przede wszystkim energetyczne kolory. W tym sezonie prym wiodą soczyste, neonowe zielenie, żółcie i róże. Niesamowicie mocne kolory świetnie łączą się z bielą lub czernią. Oprócz tego tradycyjnie modne są beże i pastele, czyli idealna alternatywa dla tych, którzy jeszcze boją się zaeksperymentować z neonem. Latem zawsze najmodniejsza jest jasna kolorystyka, np. biele łączone z kolorem dżinsu też idealnie się sprawdzają. To niezawodna stylizacja.

Co jest modne w tym sezonie i bieżącej kolekcji?

My tradycyjnie stawiamy na ultrakobiecość, zmysłowość i seksapil. Skupiamy się na sensualnym odkrywaniu kobiecego ciała, unikamy ostentacyjnej wulgarności. Idealne są do tego transparentne koronki, jedwabne szyfonowe falbany i delikatne tkaniny, które pięknie pracują razem z sylwetką. Nie chcemy przebierać kobiet za kogoś kim nie są, chcemy, aby czuły się kobieco i komfortowo. W tej kolekcji lubimy bardzo lekko połyskujące na złoto tkaniny, strusie pióra w akcencie i print panterki. To bardzo modne hasła w tym sezonie. Możne je zinterpretować po swojemu – w skali dużej lub tylko małym akcencie.

Czy planujecie powrót do lat 90.?

Kochamy modę i zabawę nią. Wszystkie te powroty w najnowszych trendach do przeszłości to niesamowita skarbnica inspiracji. My wychowaliśmy się w estetyce lat 80. i 90. Ten czas był bardzo specyficzny w modzie. Naturalnie jak każda z dekad, lata 90. wracają na wokandę trendów. Najważniejsze aby się inspirować, nie powtarzać 1:1 tego, co już było. W naszych kolekcjach przemycamy smaczki z lat 80. i 90. już od jakiegoś czasu. Głębokie dekolty, zaznaczone ramiona, oversizowe kroje, błyszczące tkaniny i nadruki. Ale lubimy to zestawiać z dzisiejszym szykiem, z dzisiejszymi potrzebami kobiet. Te w latach 90. były inne niż te współczesne. O tym nie należy zapominać.