ATR WEAR 

ENERGETYCZNY LOOK


prestiz

ATR WEAR to trójmiejska marka, która swoim zasięgiem objęła już całą Polskę.Wsłuchując się w potrzeby klientek stale rozwija się i realizuje nowe pomysły.

Ubrania ATR WEAR to forma przekazu. Sposób na wyrażenie emocji i stosunku do świata, ale przede wszystkim siebie. Marka stawia na mocne hasła, by zachęcić dziewczyny do zadziorności. Natchnąć do bycia sexy, pozwalając jednocześnie czuć się komfortowo i swobodnie.To propozycja dla znających swoją wartość kobiet, które nie chcą być niezauważone w tłumie, ale pragną wyróżnić się i przykuć uwagę. 

Markę inspiruje moda uliczna i sportowa, zarówno klasyka, jak i aktualnie trendy. Dewizą jest prostota, ale nie surowy minimalizm.Body, zakolanówki i koszulki marki spełniają marzenie o ubraniach równie wygodnych, co seksownych.

Wszystkie ubrania szyte są w Polsce z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o każdy detal. Nadruki, metki i opakowania to wyłącznie krajowa produkcja, co pozwala marce z dumą reprezentować rodzimy
streetwear.

 

Najnowsza kolekcja dostępna w sklepie on-line www.atrwear.com

 

106
07/2019

W latach 90. była „Anką”, gwiazdą musicalu „Metro”, by potem stać się dojrzałą i wyrazistą wokalistką, a także autorką tekstów i muzyki.