Osiedle Cis

wygoda miejskiego życia w Gdyni

Wyobraź sobie eleganckie osiedle zlokalizowane w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy. Tutaj wszystko masz w zasięgu zaledwie kilku kroków – sklepy, usługi, stację SKM. Dzięki doskonałemu położeniu mieszkańcy Osiedla Cis doświadczą wszystkich wygód miejskiego życia. 


prestiz

Mieszkanie w miejscu, które otacza w pełni wykształcona tkanka miejska, to wybór komfortowego, miejskiego stylu życia. Charakteryzuje go bliskość tego, co ważne na co dzień – mieszkańcy osiedla zlokalizowanego w centrum gdyńskiej dzielnicy Cisowa znajdą pod domem liczne punkty handlowe.

Chrupiące, jeszcze pachnące bułki na niedzielne śniadanie czy świeże, sezonowe owoce? Mieszkańcy Osiedla Cis będą mogli wyjść po nie w przysłowiowych kapciach. W pobliżu znajdują się piekarnie, warzywniak, sklep mięsny, bank czy poczta.

Doskonała komunikacja miejska dzięki SKM

Zaledwie 3 minuty spaceru – tylko tyle dzielić będzie mieszkańców osiedla od najbliższej stacji SKM. Dzięki połączeniom kolejowym o wysokiej częstotliwości wygodnie dotrą oni do centrum Gdyni - w kilkanaście minut można znaleźć się w Śródmieściu i zrobić zakupy na pełnej sklepów ulicy Świętojańskiej, wybrać najświeższe produkty w legendarnej Hali Targowej czy spotkać się ze znajomymi w jednym z popularnych pubów i restauracji. 

W zasięgu ręki będą też pełen rozrywek Sopot czy zabytkowy Gdańsk. Dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej dojazdy oraz powroty z najmodniejszych punktów na trójmiejskiej mapie możliwe będą o każdej porze i zajmą niewiele czasu. 

Ponadto dwa węzły autobusowe i trolejbusowe w sąsiedztwie osiedla Cis zagwarantują sprawne dojazdy do rozmaitych zakątków dzielnicy i Trójmiasta, a szybki wyjazd na obwodnicę pozwoli korzystać z uroków wypadów za miasto. 

Rozrywka i edukacja po sąsiedzku

Położenie Osiedla Cis zadowoli rodziców, którzy docenią okoliczną i bogatą ofertą edukacyjną. Dzieci będą mogli zapisać do pobliskich żłobków, przedszkoli i szkół. Bardzo bliska odległość placówek sprawi, że najmłodsi będą mogli swobodnie i bezpiecznie poruszać się pomiędzy szkołą a domem. Rodzice nie będą musieli martwić się czasochłonnymi dojazdami na zajęcia pozalekcyjne. Bliskość peronu SKM pozwoli starszym pociechom na samodzielne odbywanie podróży po Trójmieście szybko i sprawnie. 

Bezpośrednio przy osiedlu funkcjonuje centrum sąsiedzkie „Przystań Chylońska 237” prowadzone we współpracy z mieszkańcami. To miejsce rozwijania pasji, poszerzania zainteresowań, nawiązywania nowych przyjaźni i zacieśniania więzi, a także międzypokoleniowej integracji. To wyjątkowe centrum pozwoli spędzić ciekawie czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. 

Jakość i wygoda

W ramach inwestycji Cis budowanego przez Euro Styl, powstanie budynek o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Gdynia-Cisowa, a w nim 148 mieszkań o metrażach od 29 do 101 mkw. i zróżnicowanych układach. 

Osiedle Cis charakteryzować będzie wysoka jakość wykonania i rozwiązania przyjazne osobom w każdym wieku: cichobieżne windy, hala garażowa, komórki lokatorskie czy monitoring. Budynek przystosowany będzie także dla osób starszych i niepełnosprawnych ruchowo. 

Czysta biel prostych brył uzupełniona o charakterystyczne kształty balkonów i tarasów skrywać będzie w sobie wnętrze nastawione na funkcjonalność oraz komfort.

Otoczenie osiedla zaprojektowane zostanie tak, by każdy jego element dawał wytchnienie i relaks. Budynek posiadać będzie patio z prywatną, bezpieczną przestrzenią dla mieszkańców, o którą trudno w miejskiej zabudowie, a także plac zabaw dla najmłodszych, drewniane ławki w cieniu drzew i liczne stojaki rowerowe.
 

Poznaj osiedle CIS: 

https://www.eurostyl.com.pl/osiedlecis/