MAKIJAŻ PERMANENTNY PODKREŚLA URODĘ

Ulica Wałowa 30/U4 w Wejherowie – Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek. Po piękny i naturalny makijaż permanentny przyjeżdżają tu kobiety z całego województwa pomorskiego, a poczta pantoflowa dotarła na całą Polskę ale też poza jej granicę. To dowód na to, że warto poświęcić czas i pokonać trochę kilometrów po to, by cieszyć się fachowo wykonanym, naturalnym makijażem permanentnym.


Matylda Promień

Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek to miejsce wyjątkowe na urodowej mapie województwa pomorskiego. Karolina Polaszek to ubiegłoroczna finalistka mistrzostw świata w makijażu permanentnym, posiadaczka prestiżowej nagrody Pro Artist PMU World. W 2018 roku zdobyła też drugie miejsce w plebiscycie linergistka 2018 roku w kategorii wojewódzkiej. 

Od początku w tworzeniu #centrumPolaszek brał udział również mąż Karoliny, Piotr Polaszek. To pierwszy mężczyzna w branży PMU w województwie pomorskim. Specjalizuje się w zabiegach usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu aż trzema metodami: laserową, preparatem bezkwasowym (z naturalnych składników), jak i zasadowym. Z umiłowaniem do kosmetologii wykonuje również pigmentację. Karolina i Piotr cały czas się szkolą, są na bieżąco ze światowymi nowościami i trendami. Pracują na najlepszych na świecie preparatach i urządzeniach klasy medycznej.

- Mamy klientki nie tylko z Wejherowa, ale przede wszystkim z Trójmiasta, Słupska, Ustki, Półwyspu Helskiego, przyjeżdżają do nas również z Warszawy, Poznania, czy Torunia. Mamy też coraz więcej klientem z zagranicy, z Niemiec, Skandynawii, czy Wielkiej Brytanii. To zasługa tego, że nie uznajemy kompromisów. W tak delikatnej materii, jak kobieca uroda, nie wolno iść na skróty – mówi
Piotr Polaszek.

Właściciele Centrum Polaszek uwielbiają rozpieszczać swoje klientki. To jeden z nielicznych salonów, który po zabiegu udostępnia klientkom specjalną toaletkę, w której znajdują się najlepszej jakości kosmetyki. Służy ona Paniom, które po zabiegu chciałyby odświeżyć bądź poprawić swój makijaż. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie komfort, gdyż dzięki temu, bez obawy o swój wygląd po zabiegu, mogą spokojnie opuścić gabinet.

- W pracy z klientem stawiam na indywidualność, makijaż permanentny zawsze dobieram do urody. Nie ma mowy o "przerysowanym" i nienaturalnie wyglądającym makijażu. Dzięki makijażowi permanentnemu możemy zyskać idealnie podkreślone brwi, usta bądź kreski na powiekach. Makijaż permanentny brwi wykonuję autorską metodą – mówi
Karolina Polaszek.

W Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek można zyskać nie tylko nowy, naturalny wygląd, ale też usunąć stary tatuaż lub nieudany makijaż permanentny. Jeżeli zatem cenisz sobie naturalny wygląd i wygodę – serdecznie zapraszamy po nieskazitelny, a zarazem świeży wizerunek. 

 

Centrum Makijażu Permanentnego Polaszek

84-200 Wejherowo, ul. Wałowa 30/U4
tel. 730 999 179
www.centrumpolaszek.pl
www.instagram.com/polaszekpermanentny
www.facebook.com/cmpkarolinapolaszek