SASSY GRAND OPENING

Barwy złota i czerwieni towarzyszyły otwarciu długo wyczekiwanego nowego klubu w Gdańsku. Sassy znajduje się na 6 i 7 piętrze nowej inwestycji na Wyspie Spichrzów, w kompleksie Deo Plaza. Huczne otwarcie nowej gdańskiej przestrzeni klubowej przyciągnęło wielu gości spragnionych rozrywki na najwyższym poziomie. 


Matylda Promień

Wyjątkowe wnętrza wypełnione sztuką i designem, trzy kondygnacje z widokiem na gdańską starówkę, staranna selekcja muzyki i sfery wizualnej - to tylko niektóre z niespodzianek dostarczających gościom wielkiej dawki wrażeń i doznań. SASSY Music & Venue to koncept wielowymiarowy - wyjątkowe miejsce spotkań i celebracji w samym sercu kosmopolitycznego Gdańska, czerpiące energię i inspirację z wielu sztuk. Tu spotyka się świat biznesu, kultury i rozrywki. 

Gwiazdą wielkiego otwarcia był Tom Novy, światowej sławy DJ, którego utwory regularnie trafiają do większości radiostacji i telewizji muzycznych na całym świecie. Przez lata obecności na rynku Tom współpracował z wieloma ciekawymi i szanowanymi artystami, wyprodukował mnóstwo remixów, w tym dla Justina Timberlake, Yoko Ono, Ludacris, Ericka Morillo, Toma Jonesa & Mousse T, Snap! czy Sander Kleinenberga.

W weekendy SASSY zaprasza na energetyczne imprezy muzyczne z udziałem artystów z różnych zakątków świata. W ciągu tygodnia daje zaś możliwość organizacji różnorodnych eventów. W skład SASSY Music & Venue wchodzi unikalna przestrzeń klubowo – artystyczna, SASSY Music, przestrzeń ekskluzywnych apartamentów - SASSY Suites oraz zlokalizowane na dachu SASSY Café & Lounge ze spektakularnym widokiem na Stare Miasto (otwarcie maj 2019). Więcej szczegółów na temat Sassy na stronie www.besassy.pl.