O LUKSUSIE NA ŚNIADANIU W TŁUSTEJ KACZCE

Większości z nas luksus kojarzy się z dobrami materialnymi, o wysokiej wartości i trudno dostępnymi. Jednak w pędzie codzienności zaczynamy zauważać inne znaczenie tego słowa. Czym jest świadomy luksus oraz jak osiągnąć równowagę ciała i ducha mogliśmy dowiedzieć się podczas pierwszej edycji Śniadania de Luxe. Odbyło się ono z okazji dnia kobiet w Restauracji Tłusta Kaczka w Gdyni. 

Gościem specjalnym była Agnieszka Smektała, która na co dzień pod własną marką INZPIREA prowadzi działania edukacyjne dla przedsiębiorców i managerów, którzy chcą inspirować się podejściem marek luksusowych do biznesu. Podczas spotkania opowiedziała czym jest świadomy luksus oraz jak ważne jest odważne podążanie za intuicją w biznesie i w życiu. 

- Czasy nudnych, odtwórczych marek się skończyły. Konsumenci chcą kreatywności, chcą aby marki, które wybierają były odważne. Nie da się być kreatywnym bez intuicji. Nie da się podjąć odważnych biznesowych decyzji bez intuicji – mówiła Agnieszka Smektała. 

Przedstawiciele banku BGŻ BNP Paribas, Grzegorz Kurczewski oraz Wojciech Fedoruk opowiedzieli o sukcesji i dziedziczeniu. Poruszyli  temat istotnej roli kobiet i ich rosnącej odpowiedzialności w życiu społecznym i zawodowym. Salon Optical Christex z Galerii Klif przedstawił najmodniejsze oprawki i okulary w sezonie 2019. British Automotive Gdańsk, autoryzowany dealer Jaguara i Land Rovera zaprosił panie na jazdy testowe i zaprezentował nowego Range Rover Evoque.

Partnerzy wydarzenia ufundowali nagrody, a wśród nich dwa masaże do The Oriental SPA mieszczącego się w Hotelu Opera w Sopocie, samochód na weekend od British Automotive Gdańsk oraz dwie karty podarunkowe o wartości 200 zł do Galerii Klif. Każda Pani również otrzymała prezent od partnerów wydarzenia, a dla równowagi ducha i ciała, wyjątkową butelkę najbardziej eleganckiego piwa w Posce, tworzonego z pasją - malinowego BeerLab.

W planie jest organizacja kolejnych Śniadań de Luxe, które będą tworzyć sieć kontaktów, promować firmy i dadzą szansę na wymianę doświadczeń. Organizatorem wydarzenia była firma MS Group sp. z o.o. wydawca czasopism: Prestiż Magazyn Trójmiejski, W Ślizgu! oraz organizator wydarzeń Sopot Wave i 3City Tennis Cup.

 

103
04/2019

Kiedyś uparta wojowniczka twardo broniąca swojego zdania. Mocny charakter ukształtowany przez lata treningów i sportowej rywalizacji na najwyższym światowym poziomie.