MORSKIE KLIMATY

W tym apartamencie wszystko jest spójne i przemyślane. Od najmniejszego detalu, przez kolorystykę, po dobór mebli. W aranżacji wnętrza znajdziemy odniesienia do designu skandynawskiego, ale nie brakuje tu również designerskich mebli najlepszych włoskich marek. Wszystko ze sobą idealnie współgra. 

Nadmorski apartament to przestrzeń utrzymana w tonacjach słonecznego lata. Błękit morza przeplata się z piaskowymi kolorami, a „łososiowy” stanowi stylowy dodatek. W tym wnętrzu fale bianco carrara spotykają się z jesionowymi zabudowami stolarskimi i podłogą. Klasyka to listwy przysufitowe wraz rozetą oraz złote dodatki od Zara Home. Nowoczesność to meble, np. hoker Gubi od Mesmetric, linie i geometryczne grafiki od Designzoo. Idąc po wnętrzu szukaj trzepotu motyli, dotyku drewna pod stopami i zacisznego kąta w pastelowych odcieniach.

A jeśli szukałbyś nad morzem wypoczynku, wytchnienia od codziennego zabieganego życia to to przestrzeń byłaby idealna dla Ciebie. We wnętrzu nie liczy się tylko styl, ale to jak na nas wpływa – czy nas uspokaja czy pobudza. Najważniejsza przy projektowaniu takich przestrzeni jest szczerość i dopasowanie do potrzeb użytkownika.

 

100
01/2019

Choć teoretycznie potrafi zbudować napęd okrętowy, to nie przepracował ani dnia w swoim zawodzie, gdyż postanowił, że jednak zostanie aktorem.