WŁĄCZNIKI NA MIARĘ WNĘTRZA

Dotykamy ich co chwilę. Włączniki i gniazda są elementem obowiązkowym każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju i przeznaczenia. Dobrze dobrane mogą podkreślić jego piękno, a wybrane przypadkowo, popsuć całą aranżację. Obecnie możemy uzyskać konfigurację włączników i gniazd idealnie dopasowaną do naszych potrzeb, bez wizualnych kompromisów. Kiedy stajemy się użytkownikami wnętrza, doceniamy niezawodność osprzętu i łatwość utrzymania w czystości. Najnowsza technologia pozwala zdalnie sterować i regulować natężenie oświetlenia.


prestiz

Chcesz mieć w jednym miejscu „centrum sterowania” oświetleniem? Dotykowy panel szklany LIVOLO pozwala obsługiwać do 10 obwodów z jednego miejsca.

cena: 631,97 PLN

Są takie miejsca w domu, np. nad blatem kuchennym, gdzie zawsze brakuje gniazdek. Panel ze szkła hartowanego LIVOLO z kilkoma gniazdami rozwiązuje ten problem. 

cena: 308,47 PLN

Kiedy nie chcesz widzieć wątpliwej urody ładowarek do telefonu, z pomocą przychodzi gniazdo LIVOLO z wbudowaną ładowarką. Wystarczy włożyć do niego kabel z zakończeniem USB i podłączyć telefon.

cena: 233,41 PLN

Dowolność konfiguracji systemu modułowego LIVOLO z ramkami szklanymi, pozwala pogodzić różne potrzeby w jednym miejscu. Ty decydujesz o ilości, rodzaju i kolejności komponentów.

cena:237,47 PLN

Możesz zmieniać klimat oświetlenia bez wstawania z kanapy. Pilot LIVOLO 04 pozwala na zdalne sterowanie nawet 27 obwodami oświetleniowymi. 

cena: 149,97 PLN

Wentylatory są technicznymi elementami wnętrza, które nie zawsze można ukryć. Wówczas warto zwrócić uwagę na ich wygląd. Wentylator ENSO firmy Harmann nie tylko idealnie pasuje do osprzętu LIVOLO, jest też jednym z najcichszych wentylatorów domowych na rynku.

Cena: 450 PLN

 

16
12/2018

Gdy 7 lat temu schodziła ze sceny w blasku chwały, dla wielu to był szok. Jej piosenki nuciła cała Polska, a czerwone korale stały się prawdziwym symbolem polsko - czeskiej przyjaźni.