TRÓJMIEJSKIE INWESTYCJE

PRZEGLĄD NAJNOWSZYCH I NAJCIEKAWSZYCH

Mieszkanie to najlepsza inwestycja w przyszłość. W zakupie tego wymarzonego ważna jest lokalizacja, cena, ale również wygląd. Wyścig trwa! Deweloperzy prześcigają się w pomysłach. Do wyboru są nowoczesne apartamentowce, odrestaurowane wille, architektoniczne osiedla, a nawet apartamenty z miejscami do cumowania jachtów. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert? Przed wami zestawienie najnowszych i najciekawszych trójmiejskich inwestycji.


prestiz

POLANKI APARTAMENTY, EUROSTYL, Gdańsk

W otulinie oliwskich drzew i pobliżu biznesowego centrum Gdańska bije serce ulicy Polanki. To tutaj powstają prestiżowe Polanki Apartamenty. W ramach nowej inwestycji Euro Styl odnowi historyczny budynek numer 58, w którym przed wojną mieścił się hotel i popularna Veranda Cafe „Weißes Lamm”, czyli „Białe Jagnię” – obowiązkowy przystanek przed wejściem na spacerowe szlaki oliwskich lasów. Bryła budynku nr 58 zostanie odwzorowana, a prostą formę ocieplą wyrafinowane detale. We wnętrzu zachował się między innymi historyczny fragment balustrady, na której wzór wykonane zostaną pozostałe części. Niezwykłego charakteru inwestycji dopełnią klatki schodowe zaprojektowane z wykorzystaniem szlachetnych materiałów i utrzymane w stylu art déco.

Sol Marina, Dekpol, Gdańsk

Sol Marina to najnowsza inwestycja Dekpol, położona w nadmorskiej części Gdańska, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku w pobliżu Wyspy Sobieszewskiej. Na ten luksusowy kompleks budynków apartamentowych z miejscami do cumowania jachtów, będzie składało się kilkaset apartamentów o powierzchni od 33 do 132 m. kw. Realizację inwestycji zaplanowano w trzech etapach. W pierwszym zostanie zbudowana część budynków apartamentowych z miejscami postojowymi oraz do cumowania łodzi. Planowany jest także dwukondygnacyjny kapitanat z restauracją, salą zabaw dla dzieci oraz salą bankietową i konferencyjną, a także 10-kondygnacyjny apartamentowiec z lobby, basenem, sauną oraz siłownią. W drugim i trzecim etapie budowy powstanie pozostała część kameralnych budynków apartamentowych. Cały kompleks będzie doskonale skomunikowany z najważniejszymi kierunkami turystycznymi Gdańska.

Zielony Widok, ROBYG, Gdańsk

Zielony Widok to kameralne osiedle willi miejskich otoczonych starannie skomponowaną zielenią, położone w południowej części Gdańska, u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej. Jego największym atutem jest malowniczy widok rozpościerający się na otaczający osiedle park oraz niska zabudowa dająca poczucie prywatności. Inwestycja powstała z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną. Jest to doskonały wybór dla osób zmęczonych miejskim gwarem i hałasem. Kameralny charakter inwestycji i zielone otoczenie pozwolą zregenerować siły po intensywnym dniu, a lokalizacja umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje miasto.

Plac Unii, Hossa, Gdynia

Nowa inwestycja Hossy wyrasta z tożsamości Gdyni, łącząc w sobie nowoczesność, przestrzeń, styl życia i energię miasta. Swoją formą oraz funkcjonalnością odwołuje się do znakomitych wzorców gdyńskiego modernizmu. Kamienice Placu Unii wpisane zostały w siatkę centralnych ulic miasta: Obrońców Wybrzeża, Władysława IV oraz Armii Krajowej, co pozwoli mieszkańcom w pełni cieszyć się dynamiką Śródmieścia. Wyjątkowego charakteru nadają pomieszczeniom duże, ponadstandardowe przeszklenia, tarasy i loggie, z których widok otwiera się na reprezentacyjne wnętrze placu, park, Kamienną Górę i panoramę miasta. Natomiast centralna lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu – tylko kilka kroków dzieli Plac od nadmorskich parków i wzgórz, bulwarów, mariny i plaży.

TARASY BAŁTYKU, Allcon, Gdańsk

Na styku morza i miasta, w gdańskiej dzielnicy Przymorze, powstaje prestiżowa inwestycja Tarasy Bałtyku. Budynek o dynamicznej bryle to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesną architekturę oraz wysoką jakość życia. W środku znajdą się liczne udogodnienia, takie jak prywatne patio, sala fitness, mediateka czy lokale usługowe. Natomiast z wnętrz apartamentów oraz tarasów rozpościerać się będzie widok na korony drzew największego, nadmorskiego parku w Trójmieście oraz falujące w oddali morze. Dodatkowo w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozległy Park Reagana, nadmorskie tereny wyposażone w ścieżki rowerowe, trasy joggingowe, czy atrakcyjne place zabaw.

Chlebova, NDI, Gdańsk

Nad brzegiem Motławy powstaje niezwykła inwestycja dewelopera NDI. Kameralny apartamentowiec Chlebova zostanie zbudowany w miejscu pierwszej przemysłowej Fabryki Chleba w Gdańsku, która na początku XX wieku działała przy ul. Wiosny Ludów 4. Niepowtarzalny klimat tworzyć będą odzyskane historyczne elementy wkomponowane w projekt. Dodatkowym atutem będzie taras z malowniczym widokiem na Stare Miasto. W sprzedaży dostępne będzie160 lokali o powierzchni od 32 do 84 m2.

16
12/2018

Gdy 7 lat temu schodziła ze sceny w blasku chwały, dla wielu to był szok. Jej piosenki nuciła cała Polska, a czerwone korale stały się prawdziwym symbolem polsko - czeskiej przyjaźni.