JADALNIA

DUSZA TOWARZYSTWA

Kiedyś była miejscem wyłącznie do spożywania posiłków, dzisiaj tętni życiem! To tutaj często odbywa się większość naszych aktywności - rozmowy, zabawy, a nawet praca. Czy istnieje przepis na idealną jadalnię? Pomysłów szukajcie w aranżacjach. Wszystko zależy od osobowości, potrzeb i waszej wyobraźni.


prestiz

KOLEKCJA LIFE
MEBLE MATKOWSKI

Life to siła dębu ukryta w pięknej formie. Drewno dębowe to wyjątkowy materiał, jest pełen siły i charyzmy zaklętej w niepowtarzalnym rysunku i strukturze. Przywiązanie do natury podkreśla zastosowany do wykończenia mebli ekologiczny olej, przez co we wnętrzach pojawi się element luksusu i klimat charakterystyczny dla naturalnych surowców. Kolekcja dostępna jest w ponad 30 wariantach wymiarów.

KOLEKCJA ALVARA
MEBLE MATKOWSKI

Proste w formie meble, których korpusy wykonane z pocienionych elementów uzupełnione zostały o fronty wykonane z niezwykle trudno osiągalnego dębu z odzysku. Dzięki temu uzyskano nowoczesny design połączony z pięknym, niepowtarzalnym rysunkiem naturalnego, starego drewna. Meble dostępne są w dwóch wybarwieniach: dąb naturalny i dąb bielony oraz dodatkowo dla zwiększenia atrakcyjności kolekcji, wybrane fronty wybarwione zostały w kolorze beżowym.

STÓŁ LANO, KRZESŁO CORDOBA
MEBLE MATKOWSKI

Piękny, masywny stół Lano wykonany został z drewna dębowego. Funkcję nóg spełnią dwie płozy wykonane ze stali. Stół jest dostępny w kilku wersjach wykończenia krawędzi blatu oraz ma możliwość powiększenia poprzez dodatnie jednej lub dwóch dostawek. Całość idealnie uzupełnia krzesło Cordoba.

STÓŁ CASTEL, KRZESŁO MOON
MEBLE MATKOWSKI

Zarówno stół, jak i krzesła charakteryzują się wyjątkową precyzją wykończenia oraz niebywałą trafnością dobranych szlachetnych materiałów. Jest to przykład kompozycji indywidualnie dopasowanej do potrzeb klienta. Ze względu na liczne elementy metalowe, to połączenie wyróżnia się wyjątkowym designem i niebywałym komfortem.

STÓŁ NESSO, KRZESŁO MARLO
MEBLE MATKOWSKI

Stół Nesso charakteryzuje się pięknym, jasnym wybarwieniem naturalnego drewna. To masywny mebel w 100% wykonany z drewna dębowego, który zaskakuje kreatywnością nowoczesnego designu. Idealnie komponuje się z krzesłami tapicerowanymi Marlo, dostępnymi w dwóch wariantach: z podłokietnikami lub bez. Świetny zestaw do jadalni, lecz także do gabinetu, biura czy przestrzeni konferencyjnej.

KOLEKCJA Leaf Ton
RUBIO ART

Kolekcja Leaf to powrót do natury - świadczy o tym dobór materiałów, sposób produkcji i elementy ozdobne tego modelu. Inspiracją były drzewa i liście, których kształty odnajdziemy w oparciu krzesła. Zachwycają również inne detale, w tym funkcjonalność i doskonała ergonomia tego modelu. W skład kolekcji wchodzą krzesła, taborety barowe i stół w dwóch wariantach.

16
12/2018

Gdy 7 lat temu schodziła ze sceny w blasku chwały, dla wielu to był szok. Jej piosenki nuciła cała Polska, a czerwone korale stały się prawdziwym symbolem polsko - czeskiej przyjaźni.