Radosław Majdan i jego żona Małgorzata Rozenek odpadli z programu Azja Express jaki leci w telewizji TVN. Małżonkowie rywalizowali z innymi celebryckimi parami w wyścigu przez Azję i w ostatnim odcinku jako ostatni dotarli do mety. Rozenek i Majdan to świeżo upieczeni małżonkowie, a przede wszystkim obecnie najgorętsza para showbiznesu. Ona zaczęła karierę od testów białej rękawiczki jako Perfekcyjna Pani Domu, by stać się główną celebrytką TVN. Majdan, wieloletni bramkarz Pogoni Szczecin celebrycką sławę zyskał znacznie wcześniej, m.in. dzięki małżeństwu z Dodą. Tańczył też w Tańcu z Gwiazdami, wystąpił w polsatowskim programie Bar i w emitowanym w MTV Warsaw Shore. Po zakończeniu kariery piłkarskiej próbował też promować własną linię perfum (nieudanie), został gitarzystą rockowym rockowego boysbandu Trash, który swoją karierę zakończył na teledysku i sesjach zdjęciowych. Majdan był też radnym Sejmiku Zachodniopomorskiego, zrezygnował jednak, gdy okazało się, że nie daje rady wypełniać mandatu. No, a teraz nie wygrał Azja Express, tylko dlatego, że Małgorzata Rozenek nie dała rady wbiec pod schodach.

To nie koniec pecha Radka i Małgorzaty. Kolejny cios zadał im sam Kuba Wojewódzki, który w wywiadzie dla Playboya stanął w obronie swojej dziewczyny Renaty Kaczoruk. Renata również bierze udział w Azja Express, w przeciwieństwie jednak do Małgorzaty i Radka pokazywana jest w nim w negatywnym świetle: jako osoba bez zasad, niezadowolona i nie licząca się z innymi. Nie wiadomo jednak czy taka jest naprawdę, czy też tak zmontowany jest program.  Widać w nim jednak wyraźnie, że jej głównymi adwersarzami byli właśnie Małgorzata i Radek. Wojewódzki w wywiadzie mocno więc skrytykował tę parę, a szołbiznesową działalność Rozenek porównał do prostytucji. Na reakcję Radka nie trzeba było długo czekać. Stanął w jej obronie zapowiadając Wojewódzkiemu proces sądowy. Nie wiadomo jednak czy do niego dojdzie, bo panowie wszakże mogą się mijać na korytarzach TVN. A wtedy wzajemne szarpanie za włosy prawie pewne. No chyba, że to kolejna wielka ściema na potrzeby podniesienia oglądalności kolejnych telewizyjnych produkcji. 

W„ Rzeczpospolitej“ najczęściej piszę o ekonomii, ostatnio m.in. zagrożeniach dla energii odnawialnej w związku ze zmianą ustawy o OZE, nierówności w polityce regionalnej pomiędzy ścianą wschodnią, a zachodnią w kontekście Planu na Rzecz Zrównoważnowego Rozwoju, czy też skutkach gospodarczych zawieszenia Małego Ruchu Granicznego z obwodem kaliningradzkim. Każdy z tematów wymaga sporo przygotowań, czytania przepisów, ustaw, analiz wypowiedzi polityków. Szukania źródeł. Przepytania wielu osób. Zebrania opinii. Wyciągania wniosków. Do tekstu o Rozenekgate wystarczyła godzina na Pudelku, Plejadzie, Party, Superexpressie, Fakcie, ale i Dzienniku, RMF, czy Radiu Zet. Łatwo i szybko. 

Zachęcony łatwością tematu zajrzałem od razu do statystyk google, sprawdzając w ilu wiadomościach pojawia się hasło dotyczące ostatnich wydarzeń. I tak: Plan Morawieckiego 56 tys. wyników, Trybunał konstytucyjny 164 tys., a Caracale 176 tys. Z kolei Azja Express 166 tys., Rozenek 174 tys., a Wojewódzki 203 tys.

Ucieszony wynikami usiadłem więc do dalszego pisania.

Dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa. Dupa dupa dupa dupa dupa. Dupa dupa dupa dupa.

Dupa dupa dupa dupa dupa. Dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa dupa
dupa dupa. Cycki.