Gala Evening Pracodawców Pomorza

piątek, 26 Styczeń 2018
godz. 19:00
Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBER EXPO

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na doroczne spotkanie pomorskiego środowiska gospodarczego pn. Gala Evening „Pracodawców Pomorza”. W trakcie wydarzenia zostaną wręczone m.in. statuetki i wyróżnienia w konkursie "Pomorski Pracodawca Roku 2017", jak również nagrody specjalne, takie jak "Złoty Oxer" i "Primum Cooperatio". 

Gala Evening „Pracodawców Pomorza” to unikalne, odbywające się od wielu lat wydarzenie dedykowane pomorskiemu środowisku gospodarczemu. Firmy otrzymujące podczas Gali tytuł i statuetkę „Pomorskiego Pracodawcy Roku” to przedsiębiorstwa-liderzy pośród pomorskiego biznesu, osiągający dobre wyniki finansowe i gospodarcze oraz potrafiący dostrzec potencjał swoich pracowników, skutecznie zabezpieczyć im odpowiednie warunki pracy i możliwości rozwoju.

Nagroda gospodarcza „Złoty Oxer” zostanie wręczona właścicielowi firmy, która powstała po 1989 roku i osiągnęła sukces rynkowy stając się wizytówką naszego regionu. Z kolei nagrodę „Primum Cooperatio” otrzyma naukowiec, który rozumiejąc potrzeby gospodarki w sposób aktywny, swoją twórczą myślą i doświadczeniem wspierał realizację nowatorskich rozwiązań w gospodarce.

Podczas Gali Evening gościć będziemy ponad 700 przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu, parlamentarzystów, przedstawicieli władz państwowych, samorządowych oraz ze świata kultury i mediów. Gościem Specjalnym Gali będzie wybitny aktor prof. Jerzy Stuhr, a upominkiem jego najnowsza książka pt. „Moje smoki na dobre i złe”.

Dzień później, 27 stycznia, prof. Jerzy Stuhr wystąpi w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim w monodramie pt. „Kontrabasista”, przygotowanym m.in. z myślą o uczestnikach Gali Evening.

Zapraszamy serdecznie do zgłaszania uczestnictwa w Gali Evening, zachęcając przy tym do zapraszania do swoich stolików także Państwa kontrahentów, ważnych klientów, współpracowników oraz przedstawicieli organów i instytucji, z którymi Państwo współpracują. Pragniemy zapewnić Państwu wyjątkową atmosferę pozwalającą spędzić czas przy kolacji, muzyce i tańcu.

Mając na względzie konieczność podjęcia niezbędnych działań organizacyjnych, bylibyśmy wdzięczni za przesłanie do biura "Pracodawców Pomorza" formularza zgłoszeniowego, jednak nie później niż do dnia 31.12.2017 r.

Cena jednoosobowego zaproszenia wynosi 330 zł netto (obejmuje udział w gali wraz z uroczystą kolacją oraz zabawą karnawałową). Biuro organizacji wystawiać będzie dla firm faktury VAT (proforma), których płatność upoważniać będzie do otrzymania kart wstępu.

Kiedy: 26 stycznia 2018 roku o godz. 19:00

Gdzie: Gdańskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBER EXPO

Zgłoszenia udziału poprzez formularz ONLINE

Informacje szczegółowe o konkursie

W sprawach organizacyjnych związanych z Galą prosimy o kontakt:

„Pracodawcy Pomorza”, Al. Zwycięstwa 24, 80-219 Gdańsk / Małgorzata Lipska – 58/340-08-90 AMER EXPO

- Bilety :

Sprzedaż biletów w:

http://pracodawcypomorza.pl/zapisy/gala_evening2018

Ceny biletów:

350 zł