Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna

sobota, 27 Październik 2018
godz. 20:00
Miejsce: Gdański Teatr Szekspirowski

27 października 2018 na muzycznej scenie GTS wystąpią akustycznie Voo Voo – czyli Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Karim Martusewicz i Michał Bryndal - wraz z Sądecką Orkiestrą Kameralną pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego. Tego koncertu nie można przegapić.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie rockowej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem połączył rock z jazzem i folkiem różnych rejonów świata.

Tym razem Wojciech Waglewski zaprosił do współpracy Sądecką Orkiestrę Kameralną – zespół o młodzieńczym zapale, który wciąż odkrywa swoje możliwości, połączony z doświadczeniem nabytym w trakcie udziału w wydarzeniach o charakterze międzynarodowym. Orkiestra współpracowała ze znakomitymi solistami, którzy - ufając rekomendacji Dyrygenta Leszka Mieczkowskiego - zdecydowali się na współdziałanie z młodym zespołem. Zespół składa się z dyplomantów i absolwentów Akademii Muzycznej w Krakowie i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

 

Co: Koncert Voo Voo i Sądeckiej Orkiestry Kameralnej

Gdzie: Gdański Teatr Szekspirowski

Kiedy: 27 października 2018, g. 20:00

Bilety:

120 zł – parter (miejsca siedzące)

100 zł – galerie na wprost sceny

90 zł – galerie boczne

Sprzedaż biletów rusza 3 października 2018 o godz. 14:00.

Bilety dostępne będą w kasie GTS, ul. W. Bogusławskiego 1 w Gdańsku w godz. 14:00 – 19:00 oraz online na stronie bilety.teatrszekspirowski.pl