Superheroes in concert

sobota, 14 Październik 2017
godz. 19:00
Miejsce: Ergo Arena

Cena biletu

69zł - 179zł

Muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana w jednym miejscu na żywo! 14.10.2017r. w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot premiera Superheroes in concert w zmienionej i poprawionej formule. 

Fani muzyki filmowej będą mieli niepowtarzalną okazję posłuchać na żywo ulubionych superbohaterskich hitów w wykonaniu symfonicznej orkiestry. Superheroes in concert rozszerza dodatkowo formułę koncertu o taniec na żywo, futurystyczne ekrany LED i wizualizacje. To także nowa poprawiona formuła i niższe ceny biletów na koncert w Trójmieście, dostępnych na Eventim.pl już od 69zł. Nie może was tam zabraknąć!

Za nami pierwsze wykonanie koncertu w krakowskiej TAURON Arenie. Aby ulepszyć koncert i dać uczestnikom w ERGO Arenie Gdańsk/Sopot jeszcze więcej przyjemności, zmodyfikowaliśmy trochę jego formułę. „Pozostawiliśmy chwaloną przez wszystkich muzykę i choreografie. Zamiast wirtualnej rzeczywistości, zaoferujemy jeszcze więcej tańca i tancerzy – i jeszcze więcej grafik i wizualizacji, w dużo większym stopniu odwołujących się do superbohaterów” - zapowiada Krzysztof Bober, główny organizator i pomysłodawca projektu.

Nie zapominajmy także o nowych, dużo niższych cenach biletów. Teraz każdy może wybrać odpowiadającą mu kategorię cenową z przedziału 69zł – 179zł, co czyni Superheroes in concert jedną z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych propozycji wśród koncertów z muzyką filmową na polskim rynku.

Przypomnijmy, że Superheroes in concert to w pierwszej kolejności koncert z muzyką filmową na żywo. Usłyszycie motywy przewodnie m. in. z filmów:

  • Amazing Spider-Man

  • Iron Man

  • Batman v Superman

  • The Dark Knight Rises

  • Captain America

  • The Avengers

autorstwa takich geniuszy muzyki filmowej jak Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler. Łącznie blisko 90 minut oryginalnej muzyki po raz pierwszy w takim superbohaterskim zestawie. Utwory zdobywców Oscarów® i nagród Grammy wykona znakomita Orkiestra Akademii Beethovenowskiej. Orkiestrę poprowadzi pasjonat muzyki filmowej, maestro Maciej Sztor. Partie wokalne zaśpiewają wokalistki zespołu Dikanda – Anna Witczak oraz Katarzyna Bogusz.

Superheroes in concert to także taneczny show. Taniec będzie wykonywany na żywo – i to na futurystycznych podłogach LED rozmieszczonych po bokach orkiestrowej sceny. Choreograf Bartek Wójcik, znany m.in. z programu You Can Dance - po prostu tańcz!, wraz z grupą tancerzy (powiększoną względem koncertu w Krakowie) opowiedzą historie Spider-Mana, Batmana czy Kapitana Ameryki. Dzięki kamerom, tancerzy i muzyków będziecie mogli obserwować w czasie rzeczywistym na wielkim ekranie zawieszonym tuż za orkiestrą.

Całość okraszona będzie zjawiskowymi multimediami – zarówno futurystycznymi scenografiami zbudowanymi z wykorzystaniem ekranów LEDowych, na których wyświetlane będą najwyższej jakości grafiki i wizualizacje, jak też umiejętnie dobranym oświetleniem. A wszystko po to, by stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju superbohaterskie widowisko.

SUPERHEROES IN CONCERT

14.10.2017 ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk

Ceny biletów: 69zł - 179zł

Bilety do nabycia na www.eventim.pl oraz punktach sprzedaży Eventim, w tym także w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

Link do biletów: www.eventim.pl/superheroes-in-concert

Strona www: www.superheroes.pl

Facebook: www.facebook.com/Superheroesinconcert/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtwN7XWYl3JHIqlzejy9QjA

Spotify: http://bit.ly/2hzbpVC