Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA

sobota, 07 Październik 2017
godz. 10:00
Miejsce: AmberExpo

Zapraszamy serdecznie na Jubileuszowe 20. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA w dniach 7-8 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Uroda to największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce.

URODA,  mimo że już pełnoletnia, wciąż rośnie. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa i rekordowa po każdym względem! Produkty zaprezentuje ponad 350 firm i marek z Polski oraz zagranicy, spodziewamy się, że odwiedzi nas ponad 8 tysięcy gości.   Po raz pierwszy ekspozycja targowa zajmie , aż 3 hale wystawiennicze, po raz pierwszy zapraszamy na międzynarodową premierę konkursu fryzjerskiego. W programie targów znajdą Państwo łącznie ponad 50 fantastycznych wydarzeń, które odbywać się będą na scenie głównej,  pokazowej, strefach konkursowych i strefach porad oraz Centrum Konferencyjnym.  Wśród nich m.in. międzynarodowe konkursy i mistrzostwa, a także  organizowany już po raz trzeci DZIEŃ FRYZJERA z autorskimi pokazami mistrzów fryzjerstwa z Włoch i Rosji reprezentujących Confederation Mondiale Coiffure.

Testuj i kupuj

Targi Uroda to fantastyczna okazja do zapoznania się z trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, a także możliwość wypróbowania i zakupu produktów w promocyjnych cenach. A jest z czego wybierać, bo w imprezie uczestniczą producenci i dystrybutorzy: kosmetyków profesjonalnych, kosmetyków do użytku domowego, kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci oraz sprzętu i wyposażenia salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Więcej informacji: urodatargi.pl

 URODA 2017

07.10 | sobota, godz. 10.00 - 18.00

08.10 | niedziela, godz. 10.00 - 17.00