III edycja Alternatywnych Targów Ślubnych

niedziela, 19 Marzec 2017
godz. 12:00 - 18:00
Miejsce: Sztuka Wyboru

Cena biletu

Wstęp wolny

Suknia to podstawa. Później welon i buty, garnitur pana młodego, obrączki, kwiaty, sala bankietowa, zaproszenia, piękny tort, oprawa muzyczna, a wreszcie ktoś, kto to wszystko uwieczni na fotografiach i filmach video. Wszystkie te rzeczy przyszłe pary młode znajdą w jednym miejscu już 19 marca  podczas 3. edycji Alternatywnych Targów Ślubnych w Sztuce Wyboru.

Na targach będzie można spróbować ciast pieczonych wyłącznie z użyciem naturalnych składników cukierni Manufaktura Mojej mamy, zaplanować podróż poślubną z biurem Bliss podróże z Gdańska czy przymierzyć suknie w wyjątkowym stylu, szyte z unikatowych materiałów takich firm jak Dolly's Dress, Alisa czy Róża Lis.

Zaprezentują się kwiaciarnie proponujące naturalne, minimalistyczne podejście do bukietów ślubnych, takie jak Nagietki czy Narcyz. Ponadto na targach będzie można zobaczyć muchy, obrączki, bieliznę i spotkać się z wieloma różnymi fotografami i filmowcami, planerami ślubnymi oraz muzykami zapewniającymi oprawę dźwiękową wesela.

Większość firm, które wystawiają się na Alternatywnych Targach Ślubnych to niewielkie, rodzinne biznesy prowadzone z wyjątkowym oddaniem. Narzeczeni będą mogli w jeden dzień w Sztuce Wyboru zapoznać się z bardzo zróżnicowaną ofertą i zaplanować swój ślub od a do z.

Więcej informacji na :

www.sztukawyboru.eu

https://www.facebook.com/events/182364128912003/