Ralph Kamiński

czwartek, 15 luty 2018
godz. 20:00
Miejsce: Stary Maneż

"Trasa koncertowa 'm o r z e' to przede wszystkim wypełniona emocjami historia. Koncert nie będzie zwyczajnym odegraniem albumu 'm o r z e', ale czymś w rodzaju spektaklu z rozbudowaną dramaturgią i pojawiającymi się elementami teatralnymi. 

Moim zadaniem jest zaczarowanie publiczności a będzie mi w tym pomagał 7 osobowy skład genialnych muzyków, którzy nie tylko grają, ale również śpiewają. My Best Band In The World - to konglomerat osobowości zebranych w jeden projekt. Wspólnie porwiemy Was do morza uczuć i opowiemy historię z mojego życia." 

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów oraz kompozytor, tworzący autorską muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu z elementami muzyki filmowej, mocno okraszoną dźwiękami skrzypiec i fortepianu. Ralph jest absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie. Artystycznie związany także z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Grand Prix międzynarodowego festiwalu CARPATHIA 2011 czy głównej nagrody na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym FAMA 2013. W 2014 roku został również nominowany do nagrody artNoble w kategorii muzyka. Znajdujące się na płycie utwory to spójny, bardzo osobisty materiał, stworzony w całości przez Kaminskiego. Jego muzyka jest dojrzała, głęboka i poruszająca, głównie dzięki różnorodnemu, wymykającemu się oczywistym klasyfikacjom wokalowi artysty.

My Best Band In The World:
To konglomerat talentów, stylów, osobowości i różnych muzycznych światów połączonych w jeden projekt

Aga Bigaj - fortepian / wokale 
Paweł Izdebski - gitary / wokale
Piotr Lewańczyk - bass / wokale
Wiktoria Jakubowska - perkusja / wokale | Michał Piotrowski - perkusja / wokale
Magdalena Laskowska - skrzypce / wokale
Kasia Sylla - skrzypce / wokale
Ola Jankowska - wiolonczela / wokale I Kuba Jakubowski - wiolonczela / wokale

Timing koncertu
godz. 19.00 - otwarcie drzwi
godz. 20.00 - koncert

Bilety na koncert: http://starymanez.pl/title,Ralph_Kaminski,pid,3,oid,2,cid,204.html#tickets