Bakalie - Gdynia Design Days

sobota, 07 Lipiec 2018
godz. 11:00-19:00
Miejsce: Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni

"Mamy dla Was wspaniałą nowinę! Zapraszamy na wyjątkową edycję Bakalii, łączymy siły z Gdynia Design Days i podczas weekendu 7-8 lipca zagościmy w modernistycznym budynku Cechu Rzemiosła w Gdyni. Zapełnimy go na dwa dni najlepszymi markami tworzącymi design, modę, akcesoria i wszystkim, co piękne. Znajdzie się też miejsce na odpoczynek na leżakach, warsztaty i inne niespodzianki. Szczegóły już niedługo.

WYDARZENIA DODATKOWE:


7 lipca | 12.00 - 16.00
Warsztaty Robimy Makatki Gdynia Design Days <3 Bakalie

Praca z krosnem daje nieograniczone możliwości tworzenia, łączenia wzorów, faktur i kolorów. Na warsztatach zostanie przekazana niezbędna wiedza do samodzielnego tworzenia ozdobnych kilimów, dywaników itp. Do domu wrócisz z własnoręcznie wykonaną tkaniną i energią do realizowania kolejnych projektów.

8 lipca | 12.00 - 14.00
Tworzenie kosmetyków naturalnych z Joule GDD <3 Bakalie

JOULE_ekosmetyki zaprasza na dwugodzinne spotkanie w ramach Gdynia Design Days ♥ Bakalie, na którym sami przekonacie się jak proste i przyjemne potrafi być tworzenie własnych kosmetyków. Używając artykułów spożywczych stworzymy wspólnie zdrowe i ekologiczne peelingi zróżnicowane według waszych potrzeb.