TAKE 6 - Siesta Festival 2018

niedziela, 22 Kwiecień 2018
godz. 19:00
Miejsce: Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

Sześć najwspanialszych męskich głosów świata na Siesta Festival 2018 w Gdańsku. 22 kwietnia w Filharmonii Bałtyckiej wystąpi TAKE 6. 

Nie ma takiej drugiej grupy na świecie. Gdyby mieszkali razem, to trofea i nagrody musieliby trzymać w garażu, bo żadna półka nad kominkiem nie wytrzymałaby takiego ciężaru: 10 statuetek Grammy, 10 Dove Awards, czyli najlepsi w Gospel Music, siedem razy z rzędu tytuł najlepszej jazzowej grupy wokalnej (Best Jazz Vocal Group. Do tego dwukrotnie NAACP, BRE i masa innych wyróżnień, nagród, i całe ściany wielokrotnie złotych płyt…


Swoje 25-lecie działalności artystycznej obchodzili od nowojorskiego Blue Note po Montreux Jazz Festival, przez obie Ameryki, Azję, Australię do Europy i z powrotem. Czas już najwyższy, by zawitali na taki skromny, weekendowy festiwal do Gdańska.

A zatem:
22 kwietnia 2018 r. scena główna Filharmonii Bałtyckiej należeć będzie do niezwyciężonej szóstki z TAKE 6!!! Skąd ich znamy? Zewsząd! Z płyt Elli, Steviego Wondera, Lionela Richie, Raya Charlesa, Ala Jarreau, Branforda, Patti Austin, Queen Lattifah, k.d. land…, z filmowych ścieżek głośnych hollywoodzkich produkcji, z płyt, rozgłośni radiowych – każdy, komu muzyka jest bliska spotkał się z tymi sześcioma dżentelmenami nie raz, ale w jedno, coraz bliższe już niedzielne kwietniowe popołudnie wystąpią na Siesta Festival tylko dla nas, tak blisko, jak tylko się da, tak długo, jak tylko będzie można. Z Alabama’s Oakwood College w Hunsville, skąd zaczynali, przez najważniejsze sceny muzyczne na świecie, gale Oscarów, Grammy, koncerty dla Prezydentów mocarstw do ślicznej, niemal kameralnej sali koncertowej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

Nie zaszkodzi powtórzyć raz jeszcze:


W niedzielę 22 kwietnia 2018r o godzinie 19:00, w Filharmonii na Ołowiance, do której można dojść, dojechać, dopłynąć promem, przejść kładką wystąpi jedna z największych muzycznych gwiazd świata – grupa wokalna TAKE 6. I będzie to (z czego ogromnie się cieszymy) koncert dla i z powodu Siesta Festival 2018 ---- niezwykle gorąco zapraszamy!!!
 

Bilety w ebileteriach w cenie 120, 150 i 180zł