Polfash Bramee w Galerii Bałtyckiej

sobota, 22 Kwiecień 2017
godz. 09:00-20:00
Miejsce: Galeria Bałtycka

Zakupy u polskich marek i projektantów, rozmowy ze znanymi osobami ze świata mody, akcja Style Hunter oraz strefa chillout’u - to wszystko czeka na odwiedzających targi polskiej mody Polfash Bramee, które 22 i 23 kwietnia odbędą się w Galerii Bałtyckiej. Gośćmi będą m.in. Joanna Horodyńska i Gosia Baczyńska. 

Główną ideą targów Polfash Bramee jest propagowanie polskich marek i projektantów. Podczas dwudniowego wydarzenia, które w tym roku odbędzie się w Gdańsku już po raz piąty, będzie można zrobić zakupy u kilkunastu wyselekcjonowanych wystawców, którzy swoje ubrania, biżuterię i dodatki tworzą w Polsce. Jednak Polfash Bramee to nie tylko zakupy, ale także strefa „Porozmawiajmy o modzie”, będąca okazją do zdobycia wiedzy na temat branży mody i światowych sukcesów polskich twórców. W tym roku wywiady z osobowościami ze świata mody poprowadzi modelka i dziennikarka Joanna Horodyńska. Jej gośćmi pierwszego dnia targów będą m.in. projektantki Gosia Baczyńska i Lidia Kalita oraz duet Zup Corp +, czyli Bartek Michalec i Łukasz Laskowski.

Podczas targów przeprowadzona zostanie także akcja „Style Hunter”, podczas której wyłonione zostaną najbardziej ciekawie ubrane osoby. Nagrodami będą bony zakupowe do wykorzystania podczas targów. Pierwszego dnia akcję Style Hunter poprowadzi stylistka Harper’s Bazaar, a drugiego dwie popularne blogerki modowe. Przez cały czas trwania targów dostępna będzie również strefa chillout’u, w której wszyscy miłośnicy mody i niebanalnych dodatków będą mogli zrelaksować się czytając magazyny o modzie i słuchając muzycznych setów DJ-a.

Tegoroczną edycję Polfash Bramee promuje sesja zdjęciowa z Asią Piwką, polską modelką robiącą światową karierę. Za stylizację sesji odpowiada Ewelina Gralak, zdjęcia robił Artur Próchnicki.

Zdjęcia: Artur Próchnicki / September Art Agency
Modelka: Asia Piwka / MODEL PLUS
Art Directing: Kacper Cząstka / HIDAY
Stylizacja: EWELINA GRALAK
Makijaż: Aleksandra Przyłuska
Włosy: Emil Zed / VAN DORSEN TALENTS
Produkcja: HIDAY